موج
کدخبر : ۳۴۹۴۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349482

فراخوان «انجمن صنفی نویسندگان کودک و نوجوان» منتشر و از همه‌‌ علاقه‌‌مندان دعوت می‌‌شود با مراجعه به سایت نویسک (www.nevisak.ir) و بررسی شرایط اولیه‌‌ عضویت در این انجمن، فرم درخواست را ارسال کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، فراخوان عضوگیری « انجمن نویسندگان کودک و نوجوان » برای انجام مقدمات تأسیس آن منتشر شد در این فراخوان آمده است: «تلاش جمعی از اعضای انجمن نویسندگان کودک و نوجوان برای تأسیس «انجمن صنفیِ سراسریِ نویسندگان کودک و نوجوان» در حال به بار نشستن است و فراخوان عضوگیری این انجمن برای انجام مقدمات تأسیس آن منتشر شد.

در پی مصوبه‌‌ دولت مبنی بر ایجاد امکان تأسیس کانون‌‌ها و انجمن‌‌های فرهنگیِ سراسری، «مهدی حجوانی»،‌ «حمیدرضا شاه‌‌آبادی»‌ و «فریدون عموزاده خلیلی» به‌‌عنوان هیئت مؤسس انجمن صنفیِ سراسریِ نویسندگان کودک و نوجوان درخواست تأسیس این انجمن را ارائه کردند. اکنون با تصویب آیین‌‌نامه‌‌ اجرایی آن مصوبه و دریافت پاسخ مثبت مدیرکل سازمان‌‌های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نامه‌‌ هیئت مؤسس انجمن صنفیِ سراسریِ نویسندگان کودک و نوجوان، فراخوان عضوگیری این انجمن در روزنامه ابرار، سایت و کانال تلگرامی نویسک منتشر شده و می‌‌‌شود.

 در آغاز از همه‌‌ اعضای انجمن فرهنگی نویسندگان کودک و نوجوان دعوت می‌‌شود آمادگی و تمایل خود را برای عضویت در انجمن صنفی اعلام و  ضمن تکمیل فرم مربوط، مدارک لازم را نیز ارائه کنند.   

 بر اساس این فراخوان، «انجمن صنفیِ سراسریِ نویسندگان کودک و نوجوان » آماده‌‌ پذیرش عضویت همه‌‌ نویسندگان فعال برای مخاطبان کودک و نوجوان در سراسر کشور است. برای تکمیل مراحل تأسیس این انجمن لازم است فهرست اسامی دست‌‌کم ٢٠٠ نویسنده همراه با مدارک و فرم درخواست عضویت به اداره‌ کل مذکور ارائه شود تا امکان انتشار فراخوان و برگزاری مجمع عمومی انجمن فراهم آید.  

از همه‌‌ علاقه‌‌مندان (هم اعضای انجمن فرهنگی نویسندگان کودک و نوجوان و هم دیگر نویسندگان فعال در حوزه‌ کودک و نوجوان) دعوت می‌‌شود با مراجعه به سایت نویسک (www.nevisak.ir) و بررسی شرایط اولیه‌‌ عضویت در این انجمن، فرم درخواست عضویت را تکمیل و آن را همراه با مدارک و مستندات لازم از طریق ای‌میل فعلی انجمن (nevisak451@gmail.com)  یا شماره‌‌ وات‌س‌اپ فعلی انجمن (۰۹۳۸۲۸۳۴۹۱۶) ارسال کنند.  

مهلت ارسال فرم درخواست عضویت و مدارک لازم، چهارشنبه ١۴ آبان ١٣٩٩ اعلام شده است.

 

 مدارک لازم:  

١. فرم تکمیل‌شده‌‌ درخواست عضویت (فرم اولیه)

٢. تصویر صفحه‌‌ اول شناسنامه

٣. تصویر کارت ملی ‌(رو و پشتِ کارت)  

۴. یک قطعه عکس پرسنلی

۵. تصویر جلد و صفحه‌‌ شناسنامه‌‌ دست‌‌کم سه کتاب تألیفی، یا پنج کتاب ترجمه و یا کتاب پژوهشی (یک کتاب تألیفی یا دو کتاب ترجمه)

۶. تصویر کارت عضویت انجمن نویسندگان کودک و نوجوان (برای اعضای انجمن)

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها