موج
کدخبر : ۳۴۷۸۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347896

فیلم سینمایی نرودا روایت زندگی شاعر معروف اهل شیلی برای اولین بار از شبکه چهار سیما به روی آنتن می رود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما ، فیلم سینمایی «نرودا» محصول سال ۲۰۱۴شیلی برای اولین بار روز جمعه، ۱۱ مهرماه روی آنتن می رود.

پابلو نرودا شاعر معروف شیلیایی به عنوان سفیر در کشور های مختلف مشغول کار بود که در اسپانیا و کشور خودش اتفاقات سیاسی او را بیش از پیش به سمت مسائل سیاسی و گرایشات کمونیستی می کشاند.

در سال ۱۹۴۵ گابریل گونزالس ویده لا با حمایت های نرودا و دوستانش به ریاست جمهوری شیلی انتخاب می شود. اما پس از مدتی نرودا در یک سخنرانی معروف عملکرد ریاست گونزالس را محکوم کرد. دولت گونزالس دستور بازداشت او را صادر کرد.

جوزه سیکا، پائولینا هارینگتون، ماکس کوروالان از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

نرودا به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما ۱۱ مهر ماه ساعت ۲۰:۳۰ پخش می شود.

بر اساس این گزارش، «۱۴۰۸» عنوان فیلم سینمایی دیگری است که در هفته جاری، پنجشنبه ۱۰ مهرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می شود.

تریلر ترسناک "۱۴۰۸" به کارگردانی  مایکل هافستروم بر مبنای داستانی کوتاه از استفن کینگ استاد ادبیات وحشت ساخته شد و فیلمنامه‌ آن را مت گرین برگ، اسکات الکساندر و لاری کارازوسکی نوشته اند.

مایک انسلین نویسنده کتاب‌های ترسناک روح، اشباح و زندگی پس از مرگ را زاییده خیال آدمها می‌داند و آن را باور ندارد. در اتاق ۱۴۰۸هتل دلفین در نیویورک کشتارهای وحشیانه و مرموزی رخ داده بی آنکه رد پایی بر جا مانده باشد. هر چند سرپرست هتل به مایک در این باره هشدار می‌دهد، او بر آن می‌شود تا شبی را در این اتاق بخوابد. آنچه در آن شب پر از ترس و دلهره بر او می‌گذرد پایه باورهایش را سست می‌کند.

جان کیوسک و ساموئل ال جکسون در این فیلم بازی کرده اند.

واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما در روزهای پایانی هفته، پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۰:۳۰ جدید ترین آثار از سینمای ایران و جهان را تقدیم به علاقه مندان هنر هفتم می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها