موج
کدخبر : ۳۴۵۴۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345463

رئیس مرکز سیمای استان‌های معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما از آغاز تصویربرداری سریال شهید شهریاری با ۵۰۰ بازیگر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سیدعباس فاطمی رئیس مرکز سیمای استان‌های معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما ظهر شنبه در حاشیه بازدید از تصویربرداری سریال شهید شهریاری در زنجان، در جمع خبرنگاران، با تاکید بر اینکه یکی از رویکردهای اصلی معاونت امور استان‌های رسانه ملی، تولید سریال‌هایی در راستای معرفی چهره‌های شاخص استان‌ها است، گفت: در همین راستا تولید ۳۰ سریال در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به آغاز تصویربرداری سریال شهید شهریاری ، به بیان تاثیرگذاری این شهید بزرگوار در جهاد علمی و نقش وی در ایجاد قدرت هسته‌ای کشور پرداخت و افزود: بی‌تردید اگر بخواهیم شهید شهریاری را به طور کامل معرفی کنیم، باید از وی به عنوان مرد اول غنی‌سازی اورانیوم کشور یاد کنیم.

فاطمی با بیان اینکه دانشمندانی چون شهید شهریاری با مجاهدت و رشادت خود توانستند اقتدار صنعت هسته‌ای ایران اسلامی را در دنیا رقم بزنند، تصریح کرد: می‌توان نقطه تمایز سریال شهید شهریاری را با سایر سریال‌هایی که تا به امروز تولید شده است، در معرفی ابعاد شخصیتی این قهرمانی علمی کشور دانست.

وی با یادآوری اینکه برای سریال شهید شهریاری ۵۰۰ نفر نقش‌آفرینی خواهند کرد، ادامه داد: در این سریال تلاش شده است تا به ابعاد علمی، اخلاقی، روابط خانوادگی و اجتماعی این شهید بزرگوار پرداخته شده و به عنوان یک انسانی که برای نسل امروز الگو و اسوه بوده، به این موضوع پرداخته شود.

رئیس مرکز سیمای استان‌های معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما در ادامه با بیان اینکه یکی از رویکردهای اصلی این معاونت، تولید سریال‌هایی برای معرفی چهره‌های شاخص و ملی استان‌ها است، خاطرنشان کرد: در همین راستا پیش تولید سریال «شهید یاهنر» در کرمان آغاز شده است و سریال «سردار سنجرخان» نیز در کردستان ساخته می‌شود و امیدواریم شاهد آثار ماندگار باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها