موج
کدخبر : ۳۴۴۸۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344841

فیلم‌های «مثل بچه آدم» ، «پل» ، «کل به جزء» و « تناوب» از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو» و «هاشور» از 20 شهریورماه اکران می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران ، در هفتمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «مثل بچه آدم» به کارگردانی آرین وزیردفتری، «پل» ساخته رضا جمالی، «کل به جزء» به کارگردانی  سیدوحید حسینی نامی و « تناوب» ساخته علی خوشدونی، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو» و «هاشور»  از 20  شهریور به نمایش در می‌آید.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو و هاشور به نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است این فیلم‌ها پس از یک هفته هم‌چنان در آرشیو این وب‌سایت‌های  قرار دارد  و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها