موج
کدخبر : ۳۴۱۸۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341892

تا 11 شهریورماه؛

شورای سیاست گذاری بیست و هفتمین جشنواره تجسمی جوانان، مهلت ثبت نام در کارگاه ها و ارسال آثار به این جشنواره را تا 11 شهریورماه تمدید کرد.

به گزارشخبرگزاری موج واحد ارتباطات و رسانه بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ؛ هادی مظفری رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره با اعلام این خبر گفت: از آنجا که در شرایط ویژه ای به سر می بریم و اپیدمی ویروس کورونا هنوز تمام نشده است، عده ای از هنرمندان جوان به تصور اینکه کارگاه های جشنواره به صورت حضوری است در سایت جشنواره ثبت نام نکرده اند اما با تصمیم جدید شورای سیاستگذاری برای برگزاری آنلاین، قطعاً تعداد زیادی از جوانان هنرمند ایران تقاضای شرکت در کارگاه های استادان را خواهند داشت. به همین دلیل مدت زمان ثبت نام و ارسال آثار را تمدید کردیم. 

مدیرکل هنرهای تجسمی در ادامه گفت: بعد از ثبت نام و ارسال فایل آثار، استادان کارگاه، هنرجویان خود را انتخاب می کنند تا در کارگاه های آموزشی آنلاین حضور یابند و داوران نیز پس از پایان کار هنرمندان، نتایج را اعلام می کنند. 

گفتنی است با توجه به این تغییرات سایت ثبت نام به نشانی  www.yafestival.ir روز سه شنبه 11 شهریور بسته می شود و در مدت زمان 12 تا 18 شهریور انتخاب هنرجویان انجام خواهد شد. و روز 19 شهریور اسامی پذیرفته شدگان منتشر می شود. 

بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان روز یکشنبه 23 شهریورماه آغاز به کار می کند. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها