موج
کدخبر : ۳۳۸۶۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338607

آمبر هرد در دادگاه علیه جانی دپ اعلام کرد او مرا تهدید به مرگ کرده بود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ورایتی، آمبر هرد روز دوشنبه در دادگاه ادعا کرد، در طول زندگی مشترک با جانی دپ مرتباً از سوی او به مرگ تهدید می‌شد. هرد مدعی شد، دپ بارها گفته بود او را خواهد کشت!

هرد در دهمین روز از دادگاه رویال لندن که به منظور شکایت جانی دپ از مجله «سان» برگزار شد، مدارکی جدید علیه همسرش ارائه داد.

این مجله با انتشار مقاله‌ای در وب سایت خود جانی دپ بازیگر هالیوود را شخصی توصیف کرد که همسرش را کتک می‌زند؛ به همین خاطر دپ از مسئولان این مجله شکایت کرد. جانی دپ خشونت علیه آمبر هرد را که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ همسرش بود، رد کرده است.

اما هرد به تازگی در دادگاه اعلام کرد: جانی دپ کاملاً صریح، من را به مرگ تهدید می‌کرد؛ خصوصاً در روزهای پایانی زندگی مشترکمان. برخی مواقع من می‌ترسیدم او واقعاً من را بکشد.

بر اساس ادعا‌هایی که توسط تیم وکلای مجله سان ارائه شده است، اولین باری که جانی دپ آمبر هرد را مورد خشونت قرار داده و او را زده است، به مارس سال ۲۰۱۳ برمی‌گردد؛ زمانی که جانی دپ پس از ۱۶۰ روز استفاده نکردن از مشروبات الکلی، دوباره به آن‌ روی آورده بود. این یکی از ۱۴ مورد خشونتی است که دپ علیه هرد انجام داده است.

هرد مدعی شده زمانی که در مورد یکی از تتو‌های جانی دپ با او شوخی کرده، به شدت مورد ضربات او قرار گرفته  است. این در حالی است که جانی دپ هرگونه خشونت علیه همسر سابقش را رد می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها