موج
کدخبر : ۳۳۸۲۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338287

شبکه های رادیویی قرآن و تلاوت با افزایش چشمگیر مخاطب در یک سال گذشته روبرو شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی معاونت صدا ، در حالی شبکه های رادیویی قرآن و تلاوت مدال بیشترین رشد مخاطب را به گردن آویختند که برخی شبکه های رادیویی مکرر و هر ساله پرمخاطب ترین رادیوها بودند و می توان اذعان کرد  این رشد مخاطب در سالهای گذشته در این دو شبکه بی سابقه بوده است؛ البته طبق نظر سنجی ها تا کنون این رادیوها در ایام ماه مبارک رمضان نیز، دارای بالاترین جذب مخاطب بوده اند .                 

مدیر رادیو قرآن در این خصوص گفت : براساس نتایج نظرسنجی های  مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما،  رادیو قرآن رتبه چهارم را در میان شبکه‌های رادیویی رسانه ملی و رتبه اول را  در میان  رادیوهای تخصصی به دست آورده است.

رادیو تلاوت

مجتبی ایزدی به تلاش شبکه های قرآن و تلاوت به مخاطب عام و خاص و سعی در گستردن دایره شنوندگان این دو شبکه اشاره کرد و گفت: رادیو تلاوت توانست با افزایش ۹/۲ درصدی مخاطب، رتبه نخست و رادیو قرآن نیز  رتبه دوم بیشترین رشد مخاطب را در میان  شبکه‌های رادیویی از آن خود کنند.

وی یادآور شد: برنامه‌ریزی برای بازنگری در برنامه‌های این دو رادیو و تأکید بر تولید و پخش برنامه‌های کوتاه و جذاب از جمله عوامل تاثیر گذار در جذب مخاطب است .                                   

ایزدی همچنین افزایش ضرباهنگ برنامه‌ها و نیز تولید برنامه با هدف تأمین رضایت حداکثری ذی‌نفعان و نهادهای قرآنی را در کنار توجه به ذائقه شنوندگان این دو رادیو از دیگر  دلایل افزایش مخاطبان برشمرد.

 نتایج منتشرشده این نظرسنجی از مردم سراسر کشور مربوط به (بهار ۱۳۹۹)است که نمودار رشد نسبت به مدت مشابه را  (بهار ۱۳۹۸) را نشان می دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها