موج
کدخبر : ۳۳۶۵۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336591

سعید مرادی از احتمال پخش فیلم ایستگاه سلام به کارگردانی سامان مرادحسینی در ایام شهادت امام رضا (ع) از شبکه یک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید مرادی تهیه‌کننده فیلم ایستگاه سلام  در خصوص این فیلم که با همکاری راه آهن جمهوری اسلامی ایران و در خصوص کرامات امام رضا (ع) ساخته شده و در رابطه با سیر داستانی این فیلم این طور اظهار داشت: این فیلم در رابطه با یک معجزه و تقابل بین شک و تردید است. تردید و شکی جدی نسبت به محبت اهل بیت و مواجهه یک خانواده ارمنی با موضوع معجره و کرامات حضرت رضا (ع) است.

وی افزود: در سیر داستان به دلیل شبهاتی که بین خانواده ارمنی ایجاد شده، دختر خانواده مانیا تصمیم می‌گیرد برای برطرف شدن این شبهه به یک سفر ریلی به سوی مشهد حرکت کند و در طی این سفر ریلی به تمامی شبهات دوران زندگی اش که از ۴ سالگی تاکنون ادامه داشته پاسخ روشنی داده می‌شود.

مرادی با اشاره به اینکه فیلم ایستگاه سلام در مراحل پایانی خود است، بیان کرد: زمان پخش این فیلم از صدا و سیما هنوز به صورت قطعی مشخص نشده. با این حال فیلم ما برای بازبینی و ارزیابی به سازمان صدا و سیما تحویل شده و تا دو هفته آینده آماده پخش خواهد شد تا در شورای کنداکتور برای زمان پخش آن تصمیم گیری شود.

وی ادامه داد: البته با توجه به موضوع و سیر داستانی که پیش‌تر به آن اشاره شد گمان بنده این است که این فیلم از شبکه یک سیما در ایام شهادت امام رضا (ع) پخش شود.

تهیه کننده فیلم ایستگاه سلام در خصوص مراحل تولید این فیلم نیز توضیحاتی ارائه کرد و گفت: مراحل پیش تولید فیلم دو هفته در شهر اراک به طول انجامید، زیرا باید تیم فنی با توجه به موقعیت فیلم با اتمسفر و زندگی ارامنه عزیز بهتر آشنا می‌شدند تا به درستی فضا و جغرافیای زندگی این عزیزان به تصویر کشیده شود.

وی افزود: دو هفته زمان مناسبی بود تا ۱۵ لوکیشن این فیلم که از کلیسا گرفته تا ایستگاه قطار را شامل می‌شوند انتخاب شده و همچنین علاوه بر این تلاش شد تا از جاذبه‌های شهر اراک که مرکز صنایع کشور است، بهره ببریم.

مرادی در پایان اظهار کرد: تولید و فیلمبرداری ایستگاه سلام سه هفته نیز زمان گرفت و پس از آن به دلیل حساسیت‌های بالای کارگردان فیلم چندین بار فیلم تدوین مجدد شد تا نظر کارگردان تامین شود و پس از آن برای تنظیم رنگ و صداگذاری فرستاده شده که تا امروز امور فنی آن به پایان رسیده است.

لازم به ذکر است این فیلم با تهیه‌کنندگی سعید مرادی و کارگردانی سامان مرادحسینی با ساختاری نمایشی و محوریت دینی، با حضور بازیگرانی همچون:  فریبا جدی‌کار، سیامک اطلسی، نیلوفر شهیدی، فرخنده فرمانی‌زاده، لیدا عباسی، امیرکرمی، جعفر طریقتی، پوریا رضایی و نیز نویسندگی محسن جسور تولید شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها