موج
کدخبر : ۳۳۴۳۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334337

رادیو ایران با ویژه برنامه نیمه پنهان ماه با نگاهی به رمان کتاب «گنجشگ ها بهشت را می فهمند» به بررسی ایعاد مختلف شخصیتی شهید چمران می پردازد.

به گزارش خبرگزاری موج، ۳۱ خرداد سالروز شهادت مصطفی چمران است به همین مناسبت ویژه برنامه «نیمه پنهان ماه » با نگاهی به رمان کتاب «گنجشگ ها بهشت را می فهمند» به مرور  بخشی از رشادت های این شهید بزرگ می پردازد. سخن گفتن در یک برنامه رادیویی از شهیدی با ابعاد گوناگون، ازعارف شب‌های قیرگون، از پدر یتیمان و دشمن سرسخت کافران بسیار دشوار است.

شهاب نادری تهیه کننده این برنامه گفت: در این کتاب  بنی عامری در صحنه هایی که با استادی توصیف شده اند، فرماندهانی چون مصطفی چمران را به تصویر می کشد.

صحنه بر خورد کاک شفیع زخمی با دایی مصطفی(دکتر مصطفی چمران) و تف انداختن و سیلی زدن کاک شفیع اسیر به صورت دکتر چمران از درخشانترین و زنده ترین و در عین حال از تأثیرگذارترین صحنه های داستان به شمار می رود.

وی افزود : ما در این برنامه علاوه بر میزبانی حسن بنی عامری نویسنده این کتاب و مهدی چمران برادر شهید مصطفی چمران  در چند بخش  از زوایای مختلف  هم درباره ابعاد زندگی این شهید خواهیم گفت.

گفتنی است این برنامه شنبه سی ویکم خرداد  ساعت ۱۲:۴۰ با اجرای کیوان همتی همکاری سمیه رنجکش، سیمین بلوری و حجت پور میرزایی از رادیو ایران پخش می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها