موج
کدخبر : ۳۳۲۵۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332536

تا آخر خرداد؛

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم موبایلی یک دقیقه قرنطینه تا آخرخرداد تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری موج، غلامحسین شاه‌علی، دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم « یک دقیقه قرنطینه » با اعلام این خبر گفت: به دلیل استقبال هنرمندان و سینماگران جوان از جشنواره، مهلت دریافت آثار که پیش از این ۲۰ خرداد مقرر شده بود؛ تا پایان خردادماه تمدید شد.

شاه‌علی درباره موضوعات جشنواره گفت: این جشنواره با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات مردم جهان طی دوران قرنطینه برای مبارزه با ویروس کووید ۱۹، راه اندازی شده تا مردم از قاب دوربین‌های خود، تجربه‌های شیرین، تلخ، دلتنگی، بیکاری، شادی و امید و حتی مرگ را به تصویر بکشند. بر همین اساس شرکت‌کنندگان می‌توانند فیلم‌های موبایلی خود با این موضوعات «قرنطینه، زندگی، عشق و دین»، «قرنطینه، خانواده، کودکان، کمک به فقرا و کمک به دیگران»، «قرنطینه، روان، خشونت خانگی، تجربه تنهایی و خودپیدایی»، «قرنطینه، بیماری‌های خاص و سالمندان»، «بخش ویژه؛ بی قرنطینه‌ها (کسانی که به دلیل شغل خود مجبور به حضور در محل کار هستند)» به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی درباره جوایز جشنواره هم توضیح داد: جوایز جشنواره در بخش‌های حرفه‌ای، آماتور و بین‌الملل از مبلغ ۲۰ میلیون ریال تا ۵ میلیون ریال و ۵۰ تا ۴۰۰ دلار در بخش بین‌الملل متغیر است.

شاه‌علی درباره شیوه ارسال آثار و امکان شرکت در بخش‌های مختلف جشنواره هم اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند در چند بخش شرکت کرده و آثار خود را به نشانی http://miladtower.tehran.ir صفحه اینستاگرام @One_minute_Quarantine و به شماره واتس آپ ۰۳۵۱۸۶۵۱۱۹ ارسال کنند.

جشنواره بین‌المللی «یک دقیقه قرنطینه» به همت شرکت برج میلاد تهران و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به صورت غیرحضوری، با معرفی برگزیدگان برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها