موج
کدخبر : ۳۳۱۴۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331470

جمال رحمتی در گفتگو با خبرگزاری موج:

کارگردان هفت خوان کرونایی از انتشار قسمت پایانی این مجموعه انیمیشن تا پایان هفته خبر داد.

جمال رحمتی سازنده مجموعه انیمیشن های « هفت خوان کرونایی » در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج در مورد وضعیت هفتمین قسمت این مجموعه گفت: فردا قسمت هفتم برای دوبله و صداگذاری می رود و روز بعد آن نسخه نهایی منتشر خواهد شد.

این هنرمند در مورد دلیل تاخیر انتشار این قسمت که قرار بود خیلی پیشتر از اینها به نمایش درآید گفت: مجموعه ای از عوامل در این تاخیر دخیلند. اول اینکه دوست داشتم با یک پایان مناسب و بعد از رسیدن به نتایج متقن و خوبی در درمان و یا کنترل این بیماری، خوان هفتم ساخته شود که اتفاقا این تاخیر به پخته تر شدن این قسمت نسبت به طرح اولیه من کمک کرده است. 

کارگردان هفت خوان کرونایی افزود: از دیگر دلایل تاخیر در تولید این قسمت مشغله زیادی بود که در این مدت برای انجام کارهای دیگر داشتم.

رحمتی ادامه داد: درواقع طی این مدت اتودهای مختلفی زدم اما نتیجه آن چیزی نبود که مرا قانع کنند. در نهایت به طرحی رسیدم که به نظرم برای قسمت پایانی مناسب بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این اتودها از نظر خودتان مردود بود یا اینکه موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و اداره کل هنرهای تجسمی ارشاد به عنوان حامی مالی این پروژه آنها را رد می کرد، گفت: اتفاقا این دوستان پیگیر ساخته شدن قسمت پایانی بودند اما خودم کمی در این مورد با وسواس بیشتری عمل کردم.

جمال رحمتی در مورد ویژگی های هفتین خوان گفت: گرچه در ابتدا اعلام کرده بودم که قسمت های مختلف این انیمیشن بین یک تا دو دقیقه است اما هرگز خودم را در قید زمان محدود نکردم و اگر قصه می طلبید برای اینکه به قول معروف کلام منعقد شود زمان را اضافه کردیم.

کارگردان هفت خوان کرونایی ادامه داد: بر همین اساس خوان هفتم، حدود سه دقیقه است. از سویی دیگر جدای از اینکه زکریا و رستم و اسبش سه کاراکتر اصلی این قسمت هستند کادر درمان هم به عنوان کاراکترهای فرعی وارد داستان می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها