موج
کدخبر : ۳۲۹۷۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329726

در اطلاعیه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی؛

اطلاعیه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی در مورد مهلت ثبت نام استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر صادر شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در اطلاعیه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی در مورد بیمه تکمیلی سال ۹۹   اهالی رسانه آمده است:

با توجه به نزدیک شدن به زمان ثبت نام برای استفاده از تسهیلات بیمه تکمیلی سال 99 از سوی صندوق اعتباری هنر به اطلاع می‌رساند با توجه به توافق صورت گرفته با این صندوق صرفا متقاضیانی که تا پایان روز دوازدهم خرداد ماه در سامانه جامع رسانه‌های کشور (e-rasaneh.ir)  ثبت نام کرده و از طریق اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی احراز هویت شده باشند، برای استفاده از این تسهیلات به صندوق اعتباری هنر معرفی می‌شوند.

بر همین اساس طبق سنوات گذشته متقاضیان در صورت دارا بودن بیمه پایه فعال (تاًمین اجتماعی) می‌توانند درخواست خود را از طریق پنل بخش خبرنگاران در سامانه جامع رسانه‌های کشور به نشانی e-rasaneh.ir  تا پایان زمان مقرر ثبت نمایند. پس از اتمام مهلت فوق، امکان اصلاح و یا افزایش افراد متقاضی وجود ندارد و فهرست نهایی در تاریخ اول تیرماه در اختیار صندوق اعتباری هنر قرار می‌گیرد.

متقاضیان باید در سایت صندوق اعتباری هنر به نشانی honarcredit.ir به عنوان «روزنامه‌نگار» ثبت نام نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها