موج
کدخبر : ۳۲۹۶۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329689

فرهنگسرای اندیشه با ارائه تسهیلات و اهدای جوایزی به تولیدکنندگان محتواهای برتر در رویداد تولید و نشر محتوای فضای مجازی مشارکت می کند.

به گزارش خبرگزاری موج، ناصر امین‌زاده رئیس فرهنگسرای اندیشه با اشاره به اهمیت تولید محتوا در فضای مجازی گفت: فضای مجازی بستر بسیار مناسبی برای تولید محتوا و ارائه آن به مخاطبان است. با توجه به گسترش شبکه‌های اجتماعی در کشور و دسترسی عموم مردم به آن ظرفیت رسانه‌ای خوبی در این فضا فراهم شده است که البته باید با برنامه‌ریزی دقیق فرهنگی محتوای مناسب تولید شود. 

وی افزود: بر همین اساس و نظر به همکاری‌های قبلی با مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پیشنهاد این مرکز برای مشارکت فرهنگسرای اندیشه در برگزاری رویداد «تولید و نشر محتوای فضای مجازی»، این مرکز فرهنگی آمادگی خود برای همکاری و ارائه خدمات به گروه‌های تولیدکننده محتوا در فضای مجازی را اعلام می‌دارد. همچنین بنابر کیفیت تولید محتوای گروه‌ها جوایزی نیز در نظر گرفته خواهد شد.  

رئیس فرهنگسرای اندیشه روز گذشته در گفت‌وگوی تلفنی با دکتر محمد صادق افراسیابی معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعلام آمادگی فرهنگسرای اندیشه برای ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان برتر رویداد «تولید و نشر محتوای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» خبر داد و گفت: تامین برخی امکانات لازم برای تداوم تولیدات محتوایی مناسب در فضای مجازی، نقد و بررسی آثار برتر و برگزاری رویداد «تولید و نشر محتوای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» در فرهنگسراهای تهران و اهدای جوایزی به برگزیدگان این رویداد از جمله مشارکت‌های فرهنگسرای اندیشه خواهد بود. 

معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ضمن قدردانی از اقدامات فرهنگسرای اندیشه برای حمایت از تولید محتوا در فضای مجازی، روند همکاری‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در سال های اخیر مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در ۲ ماه گذشته، گروه رصد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمام محتواهای تولید شده با موضوع کرونا را در فضای مجازی شناسایی کرده و معاونت امور محتوای مرکز رسانه‌های دیجیتال از طریق تشکیل گروهی در یکی از پیام‌رسان‌ها، این محتواها را برای انتشار وسیع در اختیار ناشران فضای مجازی قرار داده است. 

افراسیابی خاطر نشان کرد: ۸ محتوا و ۸ ناشر به عنوان محتوا و ناشران برتر ماه‌های اسفند سال ۹۸ و فروردین امسال انتخاب شده و تا پایان اردیبهشت ماه با اهدای جوایزی از آن‌ها تقدیر خواهد شد.

وی تاکید کرد: علاوه بر این، سه موضوع مهم ماه مبارک رمضان، کرونا و پسا کرونا و سواد رسانه‌ای به عنوان موضوعات جدید رویداد «تولید و نشر محتوا در فضای مجازی» انتخاب شده است و از تولیدکنندگان و ناشران برتر در خردادماه تقدیر خواهد شد.

لازم به ذکر است علاقه مندان برای شرکت در این رویداد می‌توانند به تارنمای مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صفحات این مرکز در شبکه¬های اجتماعی مراجعه نموده و آثار خود را ارسال نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها