موج
کدخبر : ۳۲۸۵۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328592

مهرداد معظمی به خبرگزاری موج اعلام کرد:

مسئول ارتباط با رسانه روابط عمومی سازمان اوج در مورد جزییات ادامه طرح سینماماشین و آخرین آمار فروش اکران آنلاین فیلم سینمایی خروج سخن گفت.

مهرداد معظمی مسئول ارتباط با رسانه روابط عمومی سازمان اوج در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج در مورد طرح «سینماماشین» گفت: این طرح به طور کامل توسط موسسه فرهنگی رسانه ای اوج با همکاری موسسه سینمایی نورتابان اجرا می شود، ضمن اینکه شرکت نفت بهران هم اسپانسر آن است.

وی در مورد استقبال مردم از این طرح که برای اولین بار پس از انقلاب و به دلیل تعطیلی سالن های سینما پس از شیوع بیماری کرونا با نمایش فیلم سینمایی «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا اجرا شده است گفت: این طرح در همین روزهای ابتدایی با استقبال خیلی خوب مخاطبان مواجه شده است به نحوی که حتی بلیت های دو روز دیگرهم تقریبا به طور کامل پیش فروش شده است. 

اکران خروج در سینماماشین

معظمی در مورد کیفیت صدا و تصویر «سینما ماشین» گفت: گرچه نباید این فضا را با یک سالن تخصصی سینما مقایسه کرد اما صدا و تصویر از کیفیت خیلی خوبی برخوردار است. در اولین سینما ماشین که در پارکینگ برج میلاد دایر شده است ما پذیرای 160 خودرو هستیم که البته امکان پذیرش تعداد بیشتری هم داریم اما به دلیل اینکه ممکن است از زاویه مناسبی برای تماشای فیلم برخوردار نباشند خود را به همین تعداد محدود کرده ایم. ابعاد پرده مطابق با استانداردهای جهانی است.

 وی که مسئول روابط عمومی فیلم خروج هم هست مخاطبان این سینما تا این لحظه را از اقشار متوسط به بالای جامعه ارزیابی کرد و گفت: مراجعین به این سینما شرایط فاصله اجتماعی هوشمند را به خوبی رعایت می کنند و تا کنون مشکلی از این بابت دیده نشده است.

معظمی در مورد سانس های اکران و احتمال افزایش آنها گفت: آن طور که برنامه ریزی و اعلام شده است هر شب در دو سانس 21 و 23:30 فیلم به نمایش در می آید و البته به دلیل احتمال تداخل با زمان سحر و اذان صبح امکان اضافه کردن سانس ویژه را نداریم. ضمن اینکه در همین روزها هم تجربه ثابت کرده است که استقبال از سانس 21 به مراتب بیشتر از سانس 23:30 است و ممکن است که سانس ویژه ای که بسیار دیرتر شروع شده و پایان می یابد با استقبال روبرو نشود.

اکران خروج در سینماماشین

معظمی در مورد احتمال برپایی «سینماماشین» در سایر شهر ها و یا نقاط دیگر شهر تهران گفت: این امکان بویژه برای چند شهر دیگر منتفی نیست و در دست بررسی است.

وی در مورد مدت زمان اکران فیلم سینمایی خروج در این سینما گفت: براساس پیش بینی ها تا پایان هفته این فیلم در این سینما به نمایش در می آید که در صورت استقبال مخاطب احتمال تمدید آن به مدت یک هفته دیگر وجود دارد.

معظمی افزود: موسسه اوج در نظر دارد که طرح سینماماشین  را تا عید فطر ادامه دهد و بر همین اساس به دنبال اکران سایر فیلم ها هم هست که البته محدود به تولیدات این موسسه نخواهد بود.

فروش پخش آنلاین خروج از دومیلیارد گذشت

مسئول روابط عمومی فیلم سینمایی خروج در مورد آخرین آمار فروش اکران آنلاین این فیلم گفت: گرچه بر اساس یک روال عادی فروش این فیلم با یک شیب نزولی همراه بوده اما بر اساس آخرین آماری که ما در اختیار داریم فروش آن در اکران آنلاین از 2 میلیارد تومان گذشته و همچنان ادامه دارد که با توجه به شرایط موجود آمار امیدوارکننده ای است.

 

بیشتر بخوانید:

کارگردانی حاتمی کیا برای دیدن خروج کافی است/ در سینما هم مثل جاهای دیگر به افراد مسن بی‌توجهی می‌شود

صحنه ای که از کامبیز دیرباز در فیلم خروج حذف شد/خاطره دویدن سعید راد و اکبر عبدی سر صحنه فیلم ها

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها