موج
کدخبر : ۳۲۶۳۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326365

بیش از دویست هزار نفر فیلم سینمایی «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا را تا پایان چهارمین روز از اکران اینترنتی تماشا کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج،  پس از گذشت ۳ روز و ۲۱ ساعت از ادامه اکران “خروج” در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا، این فیلم از مرز یک میلیارد فروش در مجموع دو پلتفرم گذشت.

با مجموع آمار هر دو سرویس فیلیمو و نماوا، ۸۴ هزار و چهارصد بلیط در ۳ روز ۲۱ ساعت به فروش رفته که در آمدی  بیش از یک میلیاردی به همراه داشته است. از طرفی طبق معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در نظر گرفتن حداقل ۲/۵ تماشاگر به ازای یک بلیط، دسترسی ۶ ساعته به محتوا و امکان تماشای خانوادگی، مجموع تعداد تماشاگران فیلم خروج در دو سرویس وی‌او‌دی فیلیمو و نماوا را می‌توان حداقل ۲۱۱ هزار نفر برآورد کرد. 

فیلم سینمایی خروج  در حالی به باشگاه یک میلیاردی‌‌ها پیوسته است که اولین بار است بعد از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها   یک فیلم به صورت اینترنتی اکران می‌شود. این تجربه در اکران فیلم سینمایی داستانی قبلا در کشور وجود نداشته است و با مشکل  نسخه غیرقانونی نیز دقایقی بعد از اکران آنلاین روبه‌رو شد.

این فیلم قصه زندگی گروهی پنبه‌کار شهرستانی را روایت می‌کنند که محصول‌شان بر اثر بارش شدید باران آب خورده و وعده هایی که به آنها داده شده، پوچ درآمده این گروه تصمیم می‌گیرند برای اعتراض به وضعیت شان نزد هیات دولت در نهاد ریاست جمهوری بروند

فرامرز قریبیان ، پانته آ پناهی ها ، کامبیز دیرباز ، سام قریبیان، محمدرضا شریفی نیا ، گیتی قاسمی، جهانگیر الماسی به عنوان بازیگران اصلی در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها