موج
کدخبر : ۳۲۴۷۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324736

ایده های دانش بنیانی که تجاری سازی شده اند در مجموعه هنوز نمی دانیم معرفی می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی خانه مستند، مجموعه مستند «هنوز نمی‌دانیم» با موضوع معرفی ایده‌های دانش‌بنیانی که به مرحله تجاری‌سازی رسیده‌اند با روایت امیرحسین صدیق آماده نمایش شد.

مجموعه مستند «هنوز نمی‌دانیم» روایتی است از اینکه چگونه برخی از بزرگترین برندها و تولیدکنندگان با استفاده اقتصاد دانش بنیان به روند تجاری سازی محصول خود دست یافته‌اند.

فصل اول این مجموعه مستند در ۱۳ قسمت ۲۶ دقیقه‌ای با حضور امیرحسین صدیق بازیگر سینما و تلویزیون ساخته شده است و در قسمت اول روایت چگونگی تجاری سازی برند «پمپ ایران» و نقش غیرقابل تصور محصولات این شرکت در صنعت کشاورزی و مصارف خانگی و صرفه‌جویی در مصرف ارز از طریق بومی سازی دانش ساخت انواع پمپ اشاره دارد.

بیش از یک سال صرف تحقیق و پژوهش مجموعه «هنوز نمی‌دانیم» شده است و در هر قسمت از این مجموعه با محوریت اقتصاد دانش بنیان به معرفی یکی از برندهای موفق و پیشرو در صنعت امروز کشور که توانسته‌اند ایده‌های خود را به مرحله تجاری سازی برسانند پرداخته شده است و ساخت آن تا تابستان ۹۹ به طول می‌انجامد.

مجموعه «هنوز نمی‌دانیم» به کارگردانی روح الله رحیمی و تهیه کنندگی عطا پناهی تهیه شده در خانه مستند و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها