موج
کدخبر : ۳۲۲۸۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322848

با حکم علیرضا تابش؛

حبیب ایل بیگی با حکم علیرضا تابش ضمن با حفظ سمت به عنوان قائم‌مقام بنیاد سینمایی فارابی و رئیس دپارتمان سینمای کودکان و نوجوانان بنیاد سینمایی فارابی، سرپرست معاونت فرهنگی و پژوهشی این بنیاد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی ، با پایان یافتن ماموریت مسعود نقاش‌زاده در بنیاد سینمایی فارابی، حبیب ایل‌بیگی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و پژوهشی بنیاد سینمایی فارابی از مدیرعامل این بنیاد حکم گرفت.

علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با پایان یافتن ماموریت مسعود نقاش‌زاده در معاونت فرهنگی و پژوهشی بنیاد سینمایی فارابی ضمن قدردانی از مساعیِ گران سنگ و تلاش‌های دلسوزانه این مدیر فرهنگی در طول دوره فعالیت، طی حکمی حبیب ایل‌بیگی قائم‌مقام بنیاد سینمایی فارابی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و پژوهشی بنیاد سینمایی فارابی منصوب کرد.

تابش از نقاش‌زاده به عنوان عضوی از خانواده سینمای ایران یاد کرد که طی سالیان اخیر در حوزه‌های علمی، آموزشی، صنفی، هنری و مدیریتی در تعامل با جامعه هنری خدمات ارزشمندی را ارائه داده است.

مسعود نقاش‌زاده از تیر سال ۹۶ در سمت معاون فرهنگی و پژوهشی بنیاد سینمایی فارابی منصوب شده بود و طی ۳۲ ماه گذشته، مسئولیت این معاونت در بنیاد سینمایی فارابی را عهده دار بود.

حبیب ایل‌بیگی در عین حال که قائم‌مقام بنیاد سینمایی فارابی است، ریاست دپارتمان سینمای کودکان و نوجوانان این بنیاد سینمایی را نیز بر عهده دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها