موج

در پاسخ به خبرنگار موج مطرح شد؛

آرش قادری در مورد ادعای تخیلی بودن هشتاد درصد قصه سریال گاندو گفت: پرونده سریال کاملا واقعی بود و بنا نبود که ما فیلم مستند بسازیم.

آرش قادری در پاسخ به سوال خبرنگار موج در مورد ادعای تخیلی بودن هشتاد درصد قصه سریال گاندو گفت: تیتر زده شده در اندازه گفتگوی من نبود. گرچه همه آنچه در مصاحبه منتشر شده حرف های من بود، مصاحبه ای که انجام شد صحبت در مورد اصل پرونده گاندو و موضوع سریال توامان انجام شد. پرونده سریال کاملا واقعی بود و بنا نبود که ما فیلم مستند بسازیم. از نحوه شناسایی و نحوه دستگیریش مو به مو بر اساس پرونده بوده است و ما برای تکمیل داستان از داستان های دیگر استفاده کردیم و ارتباط دادن خورده پرونده ها براساس پژوهش بوده. نحوه دستگیری و حتی تردد این کاراکتر بر اساس واقعیت نوشته شد.

وی افزود: من باید یک نسخه از فیلمنامه داشته باشم اما ما پنج نسخه بازنویسی شده داشتیم کهکار بسیار سنگینی بوده و امیدوارم که دیگر چنین تجربه ای نداشته باشم.

*سریال گاندو بر اساس اسناد پرونده ها ساخته شد

مجتبی امینی هم در پاسخ به سوال تخیلی بودن سریال گاندو، گفت: یکسال تحقیقات و پژوهش این سریال طول کشیده و یکسال هم نگارش آن زمان برد. برای ارتباط پرونده ها به هم و شکل گیری درام از تخیل استفاده شده است و نویسنده اثر برای این کار از همه تخیل خود بهره برد اما اسناد پرونده و خورده پرونده ها به طور کامل در اختیار ما بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها