مارال فرجاد از جدیدترین فعالیت هایش گفت.

مارال فرجاد بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون که این روزها با سریال برادرجان از شبکه سه مهمان خانه های تماشاگران تلویزیون است، در مورد برنامه های در دست اجرایش به خبرنگار سینما و تئاتر خبرگزاری موج گفت: این روزها در عرصه تئاتر، در حال تمرین نمایش آی راک هستم که در جشنواره میلان پذیرفته شده و بر همین اساس، از هجدهم خرداد به ایتالیا و شهر میلان سفر خواهم کرد.

این بازیگر در مورد نمایش آیراک گفت: کارگردان این اثر محمدحسن نیازی است که سال گذشته جایزه بهترین کارگردانی را گرفته است. وی جوانی 27 ساله است که تئاتر موزیکال کار می کند و پر از ایده است و به قدری در کارش خوب است که در بسیاری از جشنواره های جهانی کارش پذیرفته شده است.  من هم، وقتی متنشان را دیدم و بدون توجه به جوانی شان، فورا بازی در این کار را پذیرفتم.

فرجاد ادامه داد: این نمایش پس از حضور بسیار موفق در جشنواره تئاتر فجر، تا کنون در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد، ایرانشهر و تماشاخانه ملک به روی صحنه رفته است و با استقبال خوبی هم روبرو شده است. گرچه من در آن اجراها حضور نداشتم.

وی با بیان اینکه نمایش آی راک موزیکال نیست، گفت: این نمایش در مورد دنیای معاصر و تاثیر رسانه است و اینکه رسانه، چگونه افراد را دست نشانده خود می کند، آنها را بزرگ کرده و هر زمان که بخواهد تحقیرشان می کند.

این بازیگر در مورد تعداد بازیگران و دفعات اجرای این نمایش در میلان گفت: این تئاتر سه بازیگر دارد و در میلان دو اجرا در روزهای بیست و دوم و بیست و سوم خرداد، خواهیم داشت که این اجراها به زبان فارسی است.

مارال فرجاد در انتها گفت: ضمن اینکه در فیلم سینمایی «زنبور کارگر» به کارگردانی افشین صادقی هم نقش «طلا» را بازی می کنم که در حال تصویر برداری است.