پیکر مرحوم سعید نوراللهی با خواست بازماندگان و برای پرهیز از تاخیر در دفن، در قطعات عادی بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

خانم فایی از بستگان مرحوم سعید نورالهی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج در خصوص علت عدم خاکسپاری این هنرمند تازه گذشته در قطعه هنرمندان بهشت زهرا تصریح کرد: در این مورد مشکل خاصی وجود نداشت بلکه مسئولان بهشت زهرا به ما گفتند که دفن پیکر این هنرمند در قطعه هنرمندان، نیازمند نامه نگاری رسمی از سوی وزارت ارشاد است و با توجه به اینکه امروز تعطیل رسمی است، احتمال ایجاد تاخیری چند روزه برای انجام امور اداری وجود دارد.

وی افزود: از آنجایی که خانواده مرحوم نوراللهی تمایلی برای این تاخیر نداشتند، تصمیم گرفتند که این هنرمند در قطعات دیگر بهشت زهرا به خاک سپرده شود.

وفایی تاکید کرد: این هنرمند عضو خانه سینما بوده و فردی به نام آقای خسرو احمدی پیگیر امور تشییع و تدفینش بوده که البته کسی را در خانه سینما یا سازمان سینمایی نمی شناخته تا با تماس با ایشان بتواند برای دریافت نامه ها از آن طریق اقدام کند.

وی افزود: در مراسم تشییع و تدفین هم نماینده ای از خانه سینما حضور نداشت که البته این به دلیل عدم آگاهی از فوت این هنرمند بوده و پس از آنکه از طریق انتشار اخبار درگذشت سعید نوراللهی در رسانه ها مطلع شده اند، مدام تماس می گیرند و ابراز همدردی می کنند.

شایان ذکر است که سعید نوراللهی بازیگر سینما و تلویزیون ایران صبح امروز 6 اردیبهشت 1398 در سن 68 سالگی و به دلیل سکته مغزی دار فانی را وداع گفت.