موج
کدخبر : ۲۷۲۷۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272766

در گفتگو با خبرگزاری موج مطرح شد:

سعید شیخ زاده مجری و دوبلور مطرح کشور ضمن اظهار نظر در مورد جشنواره جام جم از تغییرات عمده در مسابقه محبوب نما به نما و احتمال اجرای نوروزی اش در سال آینده خبر داد.

سعید شیخ زاده دوبلور و مجری مطرح کشور و برنده تندیس بهترین مدیر دوبلاژ و صداپیشگی در جشنواره جام جم ">پنجمین جشنواره جام جم،  در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری موج در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا جشنواره جام جم که یک جشنواره درون سازمانی است، مصداق تعریف از خود است، گفت:  به نظر من مسلما این طور نیست. سازمان صدا و سیما یک ارگان بسیار بزرگ در سراسر کشور است و تلویزیون هم متعلق به مردم است. مسلما راه پیدا کردن به این حرفه در هر رشته ای، خیلی سخت است و سخت تر از آن، حفظ کردن جایگاه و ماندگار شدن بین این همه رقیب و هنرمند درجه یک است که به هر حال مراحل خیلی زیادی را گذرانده و در صدا و سیما مشغول به فعالیت شده اند.

وی افزود: این خیلی سخت است که یک روزی برسد در جشنواره ای که به درستی به نام تلویزیون هم هست، کسی کاندیدا شود یا برنده شود و یا حتی اسمش جزو کسانی باشد که کارش کیفیت دارد. صرفا جایزه و برنده شدن مطرح نیست اما کیفیت پارامتر مهمی برای هر هنرمندی است که تلاش کرده تا به تلویزیون که بالاترین جایگاه را در میان رسانه های هر کشوری دارد برسد.

جشنواره جام جم به هنرمندان انگیزه داده است

این مجری مطرح و برگزیده، در مورد لزوم برگزاری جشنواره جام جم اظهار کرد: در سینما جشنواره مشخصی وجود دارد و تلویزیون هم باید از سالها پیش این جشنواره را اجرا می کرد تا این انگیزه را که بسیار مهم و بزرگ هم هست برای هنرمندان ایجاد می کرد. همیشه به این فکر می کردیم که در تلویزیون کار می کنیم با پایان سال همه چیز تمام می شود و به خانه هایمان می رفتیم تا سال بعد و روز از نو؛ اما با برپایی این جشنواره از آن تکرار در آمده ایم و متوجه شده ایم که مثل اینکه قرار است دیده و تحسین بشویم و به هر حال در زمان پیری طاقچه خانه مان خالی از هیچ نشانی نباشد.

شیخ زاده در مورد تاثیر وجود بخش آرای مردمی هم گفت: مسلما تلویزیون متعلق به مردم است و اصل قضیه این است که مردم انتخاب کنند. البته در کنار این انتخاب مردمی، مسلما نیاز به حضور چند کارشناس در هر رشته ای هم هست چرا که امکان دارد برخی از آرای مردمی احساسی باشد و این آرای کارشناسی تعادلی در انتخاب دقیق تر ایجاد می کند.

سعید شیخ زاده

پیشنهاد اجرای نوروزی را رد کردم اما به آن فکر می کنم

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در مورد اجرای برنامه های نوروزی توسط چند مجری تقریبا ثابت گفت: راستش را بخواهید من هم برای اجرای ویژه برنامه های نوروزی و سال تحویل پیشنهاداتی داشته ام ولی تشخیص دادم که این کار را نپذیرم بهتر است!

شیخ زاده تصریح کرد: چرا که معتقدم در ایام نوروز و ساعات سال تحویل مردم دوست دارند افراد خاصی را ببینند، یعنی با آنها راحت ترند. حال شاید در سالهای آینده تغییراتی را شاهد باشیم که مردم با چهره های دیگری هم احساس راحتی داشته باشند. اما به هر حال من به حواشی فکر نمی کنم و باید به این فکر کنیم که مردم دوست دارند یک روز عید را با چه کسی سپری کنند. شاید اسمش تکرار نباشد. شاید عادت و نگاه مردم است و حال خوبی که آن مجری با مهمانانی که به برنامه اش دعوت می شود به مردم اهدا می کند.

این مدیر دوبلاژ و دوبلور در پاسخ به این سوال صریح که آیا از شکست برنامه ترسیدید یا اینکه با یک شناخت، این پیشنهاد را رد کردید گفت: اصولا سعی می کنم که انتخاب دقیق و درستی داشته باشم. احساس کردم که می شود در سال آینده به این پیشنهاد فکر کرد.

تغییرات وسیع در مسابقه نما به نما

سعید شیخ زاده از برنامه کاری اش در سال جدید گفت: من همچنان مسابقه نما به نما را شبکه اجرا می کنم که خیلی آن را من و مردم دوست داریم. با قدرت جلو می رویم. از بعد از ایام تعطیلات نزدیک به نود درصد برنامه تغییر خواهد کرد و جدای از نام و مجریان، آیتم های جدید و متفاوتی را در برنامه خواهیم دید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  به نظرمن آقای شیخ زاده هم مجری خوبی هستندوهم دوبلرخوب وازتهیه کننده نمابه نما می خواهم که ایشان برای همیشه درمسابقه باقی بمانند

 • پاسخ

  توی مصاحبه گفتن اجرای نوروزی و سال تحویل نخواهم داشت بعد دقیقا سه تا اجرای نوروزی و سال تحویل داشتن یکم برای حرفای خودشون ارزش قائل باشن بد نیست

 • پاسخ

  مگه میشه ادم همزمان سه تا اجرای سال تحویل داشته باشه اقای محترم که نظر دادین شما هم یه خرده به معنی حرفت فکر کن

 • پاسخ

  ما که اجراهای سال تحویل ایشون رو ندیدیم منظور شما کدوم اجراست

 • پاسخ

  منکه ازش بدم میاد کیمیا گیلانی برای نما به نما بهتره همون خوب که الان نیست

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها