موج
کدخبر : ۲۶۸۳۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268319

خاطرات رهبر معظم انقلاب اسلامی از زندان ها و تبعید دوران مبارزات انقلاب اسلامی برای نخستین بار از سوی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری موج، کتاب خون دلی که لعل شد، ترجمه فارسی کتاب إنّ مع الصّبر نصراً  است که پیش از این به زبان عربی در بیروت توسط سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان رونمایی و منتشر شد. 

علاوه بر این در این کتاب دو نوع تصویر به ترتیب زیر آورده شده است: تـصاویر مـنـتشر نشده از رهبر انقـلاب، مرحـوم پدر بزرگوارشان، فـرزندانشان و... ، عکس نقاشی‌هایی مرتبط با موضوع روایتهای کتاب.

آنچه کتاب حاضر را از کتاب های مشابه متمایز می کند، بیان حکمت ها، درس ها و عبرت هایی است که به فراخور بحث ها بیان شده که هر کدام از آنها می تواند چراغ راهی برای مخاطب کتاب بویژه جوانان عزیز باشد.

مخاطب در قالب خاطرات، با فجایع رژیم منحوس پهلوی آشنا شده و همچنین از سختی‌ها، مرارت ها و رنج های مبارزان و در مقابل از پایمردی‌ها، مقاومت ها، خلوص و ایمان انقلابیون مطلع می شود.

شاید بتوان گفت شاه‌بیت این کتاب و ترجیع‌بند آن، همان است که در نام کتاب، تبلور یافته است و آن، طعم شیرین پیروزی است که پس از مقاومت و صبر، چشیده می شود و همین می تواند یکی از دلایل انتشار این خاطرات در این زمان باشد. 

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی www.book-khamenei.ir مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها