موج

مراسم دومین دوره جایزه ترانه افشین یداللهی شانزدهم اسفندماه به همت خانه ترانه برگزار می‌شود .

به گزارش خبرگزاری موج، دومین دوره‌ جایزه‌ تخصصی سالانه‌ ترانه با عنوان جایزه‌ ترانه‌ افشین یداللهی با همکاری موسسه انتشارات نگاه برگزار می‌شود. این مراسم در سه بخش «یک خاطره از فردا»، «یک خاطره از امروز» و «یک خاطره از دیروز» برگزار می‌شود که در بخش اول به انتخاب بهترین‌ ترانه‌های چهره‌های جوان که پیش‌تر به دبیرخانه ارسال شده پرداخته می‌شود. همچنین در بخش «یک خاطره از امروز» بهترین ترانه‌سرای سال، بهترین ترانه سال، بهترین ترانه تیتراژ فیلم و سریال و بهترین خواننده از لحاظ انتخاب ترانه انتخاب خواهند شد.

بخشی هم با عنوان «یک خاطره از دیروز» برای تقدیر از یک عمر فعالیت در عرصه ترانه از یکی از پیشکسوتان این حوزه در نظر گرفته شده که به زودی اعلام خواهد شد.

پس از درگذشت افشین یداللهی ، با انتخاب اعضای هیئت‌مدیره خانه ترانه ، روزبه بمانی به عنوان مدیر جلسات خانه ترانه انتخاب و جلسات از سر گرفته شد. مراسم جایزه ترانه افشین یداللهی نیز با تصمیم اعضا و با هدف پاسداشت نام و یاد افشین یداللهی و انتخاب بهترین‌های ترانه کشور از این پس به طور سالانه برگزار خواهد شد. روزبه بمانی دبیر دومین جایزه ترانه افشین یداللهی است.

مراسم اهدای جوایز دومین جایزه افشین یداللهی به همت خانه ترانه و با همکاری انتشارات نگاه و رسانه نوا، شانزدهم اسفندماه در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها