موج

در نشست رسانه ای پالتو شتری عنوان شد؛

نشست خبری فیلم سینمایی پالتو شتری با حضور کارگردان و تهیه کننده و سام درخشانی، لیندا کیانی، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان و بانیپال شومان بازیگران فیلم در سینمای رسانه جشنواره فیلم فجر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، نشست خبری فیلم سینمایی پالتو شتری  با حضور مهدی علی میرزایی کارگردان، مجید شیخ انصاری تهیه کننده، سام درخشانی، لیندا کیانی، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان و بانیپال شومان بازیگران، مسعود امینی تیرانی مدیر فیلمبرداری و دیگر عوامل فیلم با اجرای منصور ضابطیان در پردیس ملت سینمای رسانه جشنواره فیلم فجر برگزار شد.

مجید شیخ انصاری تهیه کننده درباره شرایط ساخت و تهیه فیلم گفت: فیلمسازی در ایران برای کارگردان و تهیه کننده یک اتفاق است تا انتخاب بنابراین وقتی شرایط حداقلی فیلم قبل از عید نوروز آماده شد، کار را آغاز کردیم.

وی در مورد اکران فیلم اظهار کرد: فضای جشنواره این امکان را می‌دهد تا فضاسازی برای اکران ایجاد شود، البته سازوکار اکران زیاد شفاف نیست ولی احتمالا نیمه اول سال آینده «پالتو شتری» اکران شود.

مهدی علی میرزایی کارگردان فیلم سینمایی پالتو شتری درباره تعیین رنج سنی برای این فیلم با توجه به دیالوگ های جنسی موجود در فیلم گفت: اگر نمایش لحظاتی که باید یک شخص آن را تجربه کرده باشد، مدنظرتان است من فکر می کنم به لحاظ تجربی فیلم سن داری است و موقعیت های درام نیز فضایی را شکل می دهد که این تجربه ها برای سنین بالای 15 سال قابل نمایش است.

وی در مورد شخصیت‌پردازی فیلم توضیح داد: سه رویکرد مدنظرم بود؛ اول سوال مخاطب در مورد کاراکتر، دوم فلسفه و سو تفاهم و سوم استفاده از ما به ازای بیرونی برای عمیق تر کردن شخصیت مدنظرم بود.

علی میرزایی در پاسخ به میلاد دخانچی که درباره فیلمنامه فلسفی کمدی پرسش خود را مطرح کرد، اظهار کرد: می‌دانم قشر تحصیلکرده به سمت تماشای فیلم‌های کمدی نمی آید و به همین دلیل گفتمان و عناصری انتخاب کردم تا تحصیلکرده‌ها نیز از دیدن آن لذت ببرند.

مسعود امینی تیرانی مدیر فیلمبرداری فیلم سینمایی پالتو شتری، آشنایی قبلی اش با مجید شیخ انصاری و مهدی علی میرزایی را یکی از دلایلی دانست که به کار پیوسته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها