موج

رضا فرهمند:

فیلم مستند نت‌های مسی یک رویا آخرین ساخته رضا فرهمند، در جشنواره سی‌وهفتم فجر به نمایش در می‌آید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فیلم، شب گذشته فهرست پنج فیلم مستند راه‌یافته به سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد و مستند نت‌های مسی یک رویا جدیدترین ساخته کارگردان زنانی با گوشواره‌های باروتی برای اولین‌بار در این جشنواره به نمایش در می‌آید.

رضا فرهمند درباره این فیلم، گفت: این فیلم مستند ، به موضوع کودکانی که در یرموک سوریه، بزرگترین محل زندگی فلسطینیان می‌پردازد و در پی جنگ سوریه به‌طور کامل خانه‌هایشان از بین رفته است.

وی ادامه داد: آنان دچار آوارگی مضاعف هستند اما در میان آن‌همه ویرانی بدنبال بازگشت حیات به زندگی‌شان هستند.

این کارگردان در ادامه بیان کرد: نت‌های مسی یک رویا که پیش از این با نام به رنگ واقعیت فرم جشنواره را پر کرده بود، به مدت دوماه در یرموک سوریه تصویربرداری شده است.

عوامل این فیلم عبارتند از: تهیه کننده : مرتضی شعبانی ، کارگردان: رضا فرهمند ، تدوین، رضا فرهمند ، فاطمه بنیادی، صدابردار: حمید احمدی، صداگذار: حسن مهدوی، تصویربردار: مهراد امین، رضا فرهمند ، مدیر تولید: سالم محمد حسین، مترجم صحنه: سالم محمد حسین، فاطمه خاوری، مترجم: سیف علی، مترجم انگلیسی: سپیده خلیلی، روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: محسن دلیلی

گفتنی است  زنانی با گوشواره‌های باروتی ساخته پیشین فرهمند، سال گذشته در جشنواره سی‌وششم فجر حضور داشت و در جشنواره‌هایی چون لوکارنو، لایپزیگ حضور داشته و موفق به کسب جایزه اصلی جشنواره signs du Night پاریس شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها