English

استاندار فارس مطرح کرد؛

تکمیل پروژه های نیمه تمام؛ اولویت دولت سیزدهم

استاندار فارس با اشاره بر اینکه تکمیل پروژه های نیمه تمام اولویت دولت سیزدهم است، اظهار داشت: لازم است برای تحقق هرچه سریع تر وعده دولت و استفاده از پروژه های عمرانی در مسیر خدمت رسانی به مردم شاهد تلاش‌های مضاعفی باشیم.

تکمیل پروژه های نیمه تمام؛ اولویت دولت سیزدهم
به گزارش خبرگزاری موج فارس

، محمدهادی ایمانیه در دیدار با معاون و مدیران کل حوزه معاونت هماهنگی امور استانداری فارس، در جریان گزارش عملکرد و همچنین برنامه‌های در دست اقدام ادارات کل مدیریت بحران، دفتر فنی و امور حمل و نقل و ترافیک، دفتر امور شهری و شوراها و همچنین دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس قرار گرفت.

 در ابتدای این دیدار محمود رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گزارشی از وضعیت پروژه‌های عمرانی در حوزه‌های مختلف از جمله آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها، خطوط ریلی، فرودگاه بین المللی شیراز، پروژه نهضت ملی مسکن و ... ارائه کرد.

 استاندار فارس در این دیدار بر ضرورت نظارت بر پروژه‌های عمرانی تاکید کرد و گفت: برای تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی به ویژه ابر پروژه‌ها می‌بایست برای هر پروژه یک مدیر به عنوان ناظر ویژه معرفی شود.

وی تکمیل پروژه های نیمه تمام را یکی از اولویت های دولت سیزدهم عنوان کرد و اذعان داشت: برای تکمیل این پروژه ها بویژه مواردی که مشمول زمان شده اند دولت سیزدهم به میدان آمده و لازم است برای تحقق هرچه سریع تر آن و استفاده در مسیر خدمت رسانی به مردم شاهد تلاش‌های مضاعفی باشیم.

ایمانیه در ادامه مدیرکل مدیریت بحران را موظف کرد با هماهنگی و همکاری دفتر فنی و حمل و نقل ترافیک در کمترین زمان ممکن نسبت به تکمیل و ساماندهی پایگاه‌های چند منظوره مدیریت در شهرستان‌ها اقدام نماید.

 در پایان این جلسه نیز محمد هادی ایمانیه حکم سرپرستی غلامرضا غلامی را به عنوان سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری فارس به وی ابلاغ کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه