موج
کدخبر : ۴۸۲۷۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-482799

روز ارتش روز افتخار

روز ارتش روز افتخار

دکتر محمودرضا امینی- خبرگزاری موج؛ بیستم ونهم فروردین روزی است برای ارتش که به دستور امام‌خمینی ره برای عزت و احترام وقوام هرچه بیشتر آن نام‌گذاری شد تا شاخص و شاقولی برای اقتدار روزافزون کشور و به لطف الهی جهان اسلام باشد. 

تاریخ انقلاب اسلامی نشان از اثربخشی بی‌نظیر ارتش در همه ناامنی‌ها و مشکلات وبحرانها خصوصاً جنگ تحمیلی دارد و نیز نشان داده است این ارتش منظم، محکم، منضبط و با تجهیزات عالی ،سرمایه و ذخیره و اندوخته ای برای ملت است و صد البته اعتقاد و ایمان قلبی نقشی بسیار سازنده در تقویت آن دارد که به لطف خداوند همواره مورد توجه و احترام ویژه‌ی مردم است.

 ارتش جمهوری اسلامی همواره نه‌تنها در مشکلات حاد امنیتی نقش‌آفرینی خاص دارد که تلاش و اقداماتش در همه مشکلات و بحران‌ها همچون زلزله سیل و آبادانی کشور شاخص و قابل تقدیر است 

امروز خصوصاً یک دهه اخیر ارتش جمهوری اسلامی ایران به یمن ایمان و صداقت فرماندهان، افسران ،درجه‌داران ،سربازان و همه کارکنان باوفا و مخلص خود همچنین ستاره‌های درخشان رشادت وشهادت و شجاعتش توانسته جهشی ویژه در نو آفرینی و توسعه و قدرت عرصه دریایی هوایی، زمینی و پدافند هوایی داشته باشد تا جایی که اینک می‌توان ملت شریف را به قدرت جهانی آن در تقابل با ارتش‌های بزرگ مدعی در صورت قصد دشمنی خبر داده وخوشحال نمود.

 ارتش جمهوری اسلامی مفتخر است خود را نگهبان دین ومرزهای کشور اعم از جغرافیایی ، فرضی و احتمالی و نیزحامی و پشتیبان کشور بداند .

 تجهیزات نوین خلاقیت و ابتکار و نوآوری در ساخت و حفظ و نگه‌داری تجهیزات پیشرفته، ارتش جمهوری اسلامی ایران را در زمره و تراز بهترین ارتش‌های جهان قرار داده و آرامش و امنیت کشور را برای مردم به ارمغان آورده است.

 درحال حاضر ارتش جمهوری اسلامی ایران نه تنها آمادگی کامل حل معضلات و مشکلات احتمالی امنیتی دارد بلکه در سازندگی واقتصادوسایر موارد ضروری با استفاده از ظرفیتهای بی نظیر خود می‌تواند نقش‌آفرین باشد.

 روز ارتش روز امید و افتخار و غرور ملت است که بر همه ارتشیان عزیز و ملت شریف و نیز ستاره‌های شهادت و مجاهدتش گرامی باد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه