موج
کدخبر : ۴۷۷۶۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-477650

بازدید مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از مدیریت ایمنی و آتش نشانی شرکت

بازدید مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از مدیریت ایمنی و آتش نشانی شرکت

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان گفت: بهره وری حداکثری و تولید ایمن با رعایت حداکثری اصول و مقررات ایمنی محقق می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ۲۰ اسفندماه از مدیریت ایمنی و آتش نشانی شرکت بازدید و با تلاشگران این مدیریت دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار رعایت حداکثری اصول ایمنی و تولید ایمن را از دغدغه هر سازمانی عنوان کرد و افزود: برای رسیدن به این هدف باید قبل از واکنش به حوادث، ریسک ها و مخاطرات شناسایی شده و از حوادث و آسیب های احتمالی جلوگیری نمود.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با بیان این که کلیه قراردادهای شرکت باید پیوست ایمنی داشته باشد تاکید کرد: قبل از انعقاد قراردادها باید تاییدیه مدیریت ایمنی و آتش نشانی شرکت اخذ شود.

وی استفاده از تجهیزات حفاظت فردی استاندارد را از ضروریات رعایت ایمنی دانست و گفت: کلیه تجهیزات ایمنی باید با نظر مدیریت ایمنی و آتش نشانی شرکت تهیه و توزیع شود.

آموزش های ایمنی عمومی و تخصصی شغلی از سایر مواردی بود که مدیر عامل شرکت بر آن تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت حضور مدیران در کمیته عالی ایمنی تجهیزاتی را ضروری دانست و گفت: من هم در بازدیدها حضور خواهم داشت ضمن این که اهمیت موضوع ایجاب می کند یکایک ما به این امر مهم توجه داشته باشیم.

 مدیرعامل شرکت همچنین بر به روزرسانی تجهیزات آتش نشانی و تکمیل سیستم اعلام و اطفا حریق در سطح کارخانه تاکید کرد.

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت در این دیدار با ارایه گزارشی از شرایط ایمنی در بخش های مختلف کارخانه گفت: با برنامه ریزی های علمی و شاخص دار و تلاش همکاران توانستیم میزان و شدت حوادث را به طور چشمگیری کاهش دهیم و در ادامه این برنامه ها با آگاه سازی و آموزش کارکنان و همچنین با شناسایی خطرات و ریسک ها امیدواریم حوادث را به صفر برسانیم.

در این دیدار مدیر و سرپرستان مدیریت ایمنی و آتش نشانی شرکت نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد و برنامه ها و اهداف سال ۱۴۰۲ نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص مباحث ایمنی بیان کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: ذوب آهن اصفهان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه