موج
کدخبر : ۳۶۷۰۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367078

کارگاه خشکشویی و لباسشویی جدید با حضور منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی و موسی سلیمانی مدیریت خدمات شهری 21 بهمن ماه افتتاح گردید .

به گزارش خبرگزاری موج، کارگاه خشکشویی و لباسشویی جدید با حضور منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی و موسی سلیمانی مدیریت خدمات شهری 21 بهمن ماه افتتاح گردید .

موسی سلیمانی با اشاره به اینکه بهداشت کارکنان از اولویت های کارگاه خشکشویی جدید است گفت : طی بازرسی به عمل آمده از کارگاه خشکشویی و لباسشویی قدیم،  این کارگاه  از نظر ایمنی فنی ، بهداشتی و محیطی در وضعیت بسیار بدی قرار داشت که با تحقیقات  کارشناسان این مدیریت ، جایگاه مناسب برای این منظور در نظر گرفته شد .

 وی با اشاره به اینکه حفظ شان و منزلت کارکنان از اهداف مدیریت خدمات شهری و امور پسماند است ، افزود : با همکاری مهندسی نت راه و ساختمان و مهندسی تولید و توزیع برق ، زیرساخت لازم جهت نصب تجهیزات کارگاه خشکشویی و لباسشویی در سوله جدید مستقر گردید و پیمانکار جدید با نصب تجهیزات جدید و کاملاً  به روز در این محل شروع به شستشوی لباس کارکنان خواهد کرد .

شهاب نیک خوی نیز با اشاره به اینکه در کارگاه جدید خشکشویی و لباسشویی ، کیفیت شست شو 50 درصد افزایش خواهد یافت ، گفت : با دستگاه های که پیمانکار جدید نصب کرده امکان جمع آوری و شست شوی 300 الی 400 دست لباس را با تفکیک کارکنان خط تولید و ستادی را خواهیم داشت. در پایان از نگاه مثبت و حمایتهای بیدریغ معاون محترم پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت در به ثمر رسیدن اهداف این مدیریت ،کمال تشکر و قدردانی را دارم .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها