موج
کدخبر : ۳۴۳۹۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343920

یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به مناسبت روز ایثار و شهادت ذوب آهن پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به مناسبت روز ایثار و شهادت ذوب آهن پیامی صادر کرد.

 

نقش ذوب آهن اصفهان وکارکنان غیرتمند و سخت کوش آن در پیروزی انقلاب اسلامی  و بعد از آن  تلاش وهمتشان در جهت استقلال و خودکفایی کشور و حضور حماسی  آن ها در دفاع مقدس و برآورده ساختن نیازهای فنی ، مهندسی و تدارکاتی  جنگ تحمیلی بر همگان روشن است. در زمانی که  بسیاری از ذوب آهنی ها  در خط مقدم جبهه های غرب و جنوب کشور با ایثار جان شان به شهادت می رسیدند ، برخی به اسارت رفته ، دیگرانی مجروح می شدند و تا پایان عمرشان سختی و رنج را به جان می خریدند ،  عده ای دیگر نیز در دل کارخانه و در خط تولید با نهایت تلاش برای  رونق وگردش چرخ  های تولید  این شرکت تا پای جان ایستادگی می کردند. در این میان روز 10 شهریورماه  سالروز شهادت 29 نفر از همکارمان بر اثر بمباران هوایی کارخانه توسط دشمن زبون بعثی ، تا ابد در خاطره ایران اسلامی می ماند. صنعتگران و کارکنان حماسه آفرین دوران دفاع مقدس در خط مقدم جبهه صنعت و جبهه های نبرد حق علیه باطل از هیچ کوششی دریغ نکردند  تا با خون خود ، درخت اسلام و میهن اسلامی مان استوار و پا برجا بماند.

این روز که به نام  "روز ایثار و شهادت ذوب آهن" نام گذاری شده باعث افتخار کارکنان این مجموعه بزرگ صنعتی و خانواده های عزیز آن ها است . تقدیم این شهیدان پر افتخار و در مجموع تقدیم  287 شهید سرافراز ذوب آهنی سرآمد افتخارات  این مجموعه است.   اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و نام این شهیدان گرانقدر ، سلام  و درود  خالصانه  خودم را به پیشگاه  امام (ره) ،  تمامی شهدا ، جانبازان ، آزادگان  و تمامی ایثارگران انقلاب اسلامی  و دفاع مقدس و خانواده های معزز و صبور آن ها  در ذوب آهن اصفهان تقدیم نموده  ، عزت و سرافرازی همگان را از خداوند متعال خواهانم .

منصور یزدی زاده

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان

اسامی شهدای گرانقدر دهم شهریورماه

اله مراد کاویانی ، اکبر کاظمی، فرهنگ دهقانیان، بیرام محب پورهزارانی ، علی هنرمند، قلی معصومی، سیدمنصور حریرچیان، محمد سیاح ایران، ابوالقاسم شادیانیان، عباسقلی باقری فرادنبه، عباسعلی پاکبازفلاورجانی، محمد رحیمی باباشیخعلی، سیدحسن مصطفوی خوزانی ، حبیب اله فانی هفشجانی، حسینعلی پوررحیمی نجف آبادی، طهماسب رضائی اوج بقازی، ولی اله پیرعلی خیرابادی، غلامرضا خلیلی پیکانی، مهدی قلی رحیمی منجزی، مرادعلی ساکی، محمدحسن احمدی نجف ابادی، خدابخش کیانی، محمدتقی مشرف قهفرخی، همتعلی رحمانی کرکوندی، عزیزاله شهبازی دزکی، سیدباقر موسوی، محمد عباسی، ابوالقاسم رضائی جوزدانی، سیداحمد موسوی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها