موج
کدخبر : ۳۳۶۶۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336621

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در دیدار با معاون نیروی انسانی و سازماندهی، مدیر روابط عمومی و جمعی از مدیران مجموعه معاونت نیروی انسانی از فولاد مبارکه به‌عنوان شرکتی سرآمد در تولید، اشتغال و رضایت‌مندی نیروی انسانی شاغل یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، کامران کلانی، اجرای فرایندها و سیستم‌های کارآمد در فولاد مبارکه اصفهان را  از نقاط قوت این شرکت دانست و گفت: این فرایندها و سیستم‌ها  از ابتدا  در این شرکت اجرا  و به کار گرفته شده‌اند و این امر قابل‌تقدیر است.

وی تصریح کرد: نوآوری و استقرار این سیستم‌ها علاوه‌بر موفقیت روزافزون شرکت، به ارتقای روابط کار و همچنین بهبود ارتباط میان فولاد مبارکه و این ادارۀ کل کمک می‌کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در ادامه افزود: در حوزه کارآفرینی، با تشکیل اتاق فکر می‌توان به دستاوردهای جدیدی نائل شد؛ همان‌گونه که فولاد مبارکه تاکنون در بسیاری از حوزه‌ها پیش‌قدم بوده است. ضمن این‌که این شرکت می‌تواند با ظرفیت علمی و تجربی قابل‌توجهی که در اختیار دارد،  در  این زمینه نیز بیش از پیش یاریگر ادارۀ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان باشد.

وی در ادامه گفت: ریل‌گذاری اشتغال باید صورت گیرد و فولاد مبارکه همان‌ گونه که به موضوع اشتغال توجه ویژه‌ای دارد، می‌تواند در این خصوص نیز راهگشا باشد.

کلانی تصریح کرد: در همۀ زمینه‌های یادشده شرکت فولاد مبارکه می‌تواند الگوی بسیار خوبی برای سایر سازمان‌ها باشد.

در این دیدار که در دفتر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان صورت گرفت، اکبری محمدی معاون نیروی انسانی، ایرج ترابی مدیر روابط عمومی و جمعی از مدیران نیروی انسانی شرکت فولاد مبارکه نیز ضمن استقبال از توسعۀ همکاری با ادارۀ تعاون، کار و رفاه اجتماعی، زمینه‌های همکاری هرچه بیشتر در  این حوزه را تشریح کردند.

اکبری محمدی به روابط و همکاری‌های نزدیک بر محور قانون میان شرکت فولاد مبارکه و ادارۀ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اشاره کرد و اقدامات فولاد مبارکه در محورهای توسعه و اجرای پروژه‌های جدید خصوصا احداث خط نورد گرم ۲، بومی‌سازی قطعات، تجهیزات و فرایندها و سرمایه‌گذاری و  همچنین تحقیقات و اقدامات ریسک‌پذیر صنعت فولاد  را  رویکردهای این شرکت در  زمینۀ  توسعۀ اشتغال مستقیم و غیرمستقیم در سطح کشور دانست و خواستار همکاری‌های بیشتر در این زمینه شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها