موج
کدخبر : ۳۲۸۰۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328039

در ماه مبارک رمضان امسال واز طریق برنامه ها وجلسات غیر حضوری:

در ذوب آهن اصفهان با توجه به بحران کرونا و عدم امکان تجمع افراد ، امسال به همت روابط عمومی و دارالقرآن الکریم از ابتدای ماه رمضان با عظمت همه روزه جلسات قرآنی از ساعت 7 و سی دقیقه الی 8 به صورت غیر حضوری برگزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری موج، ماه مبارک رمضان ماه  عبادت ، ماه نماز و ماه نزول قرآن و در بردارنده شب های با عظمت قدر فرا رسید و قلب علاقه مندان و دوست داران این ماه عزیز مالامال از عشق بندگی و عبادت شد . به فرموده حضرت امام باقر(ع) هر چیزی را بهاری است و بهار قرآن ماه مبارک رمضان است، به همین جهت در ذوب آهن اصفهان با توجه به بحران کرونا و عدم امکان تجمع افراد  ، امسال  به همت روابط عمومی و دارالقرآن الکریم  از ابتدای این ماه با عظمت همه روزه جلسات قرآنی از ساعت 7 و سی دقیقه الی 8 به صورت غیر حضوری برگزار می گردد.

در این برنامه، همه روزه یک جزء قرآن بر روی پرتال داخلی شرکت در اختیار قرآن پژوهان  عزیز قرار دارد . همچنین همه روزه آیاتی از قرآن کریم همراه با ترجمه فارسی از طریق رادیو داخلی شرکت بر روی موجFM  ردیف107/7  پخش می گردد و علاقه مندان قرآنی همه روزه از ساعت 7 و سی دقیقه تا 8 از این برنامه های معنوی و قرآنی بهره مند می گردند. امید است ، در بهره برداری هر چه بیشتر از برکات این ماه مبارک تلاش کرده ، زمینه آگاهی و نزدیکی  هرچه بیشتر همکاران به فضائل ماه مبارک رمضان و معارف قرآنی را فراهم آورده و همگان به سهم خود از این سفره پربرکت میهمانی الهی برخوردار شده و قدردان آن باشیم .

شایان ذکر است که در طی سال های گذشته نیز، هر ساله و به طور مرتب در ایام ماه مبارک رمضان ، حدود پنجاه جلسه و کلاس قرآنی با حضور مشتاقان کلام وحی در ذوب آهن اصفهان برگزار و در طی 30 سال، 30 جزء قرآن قرائت گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها