موج
کدخبر : ۳۲۷۷۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327764

طی حکمی از سوی مدیر عامل سایپا حسین درخشنده به عنوان مدیر کل دفتر مرکزی حراست منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین درخشنده از سال 1362 تاکنون در مجموعه های مختلفی از جمله بانک صنعت و معدن ، وزارت صنایع ، دخانیات، سازمان منابع ملی ایران ، وزارت تعاون ، بانک توسعه تعاون ، بانک رفاه کارگران و غیره به عنوان مدیر حراست فعالیت داشته است.

وی با توجه به سوابق درخشان درحوزه های حراست اعم از بخش صنعت و جامعه کارگری شناخت و آشنایی کاملی به فعالیت ها و دغدغه های صنعت و متعاقب آن جامعه کارگری داشته که می تواند در این حوزه منشأ اثرات مثبتی در جهت صیانت از منافع متقابل سازمان و قشر زحمتکش و کارگران باشد.

شایان ذکر است مردمی بودن ، حفظ آبروی افراد واقدام به موقع و موثردر تبدیل تهدیدها به فرصت ها ، برنامه محوری ، صداقت ، ارتباط اصولی و منطقی با تمام سطوح سازمان ، نظارت و پاسخگویی به موقع و مناسب به نهادهای نظارتی و توجه ویژه به امور ایثار گران از ویژگی های شاخص شخصیتی و عملکردی وی به شمار می آید.

حسین درخشنده از سال 1395 به عنوان مدیر کل دفتر مرکزی حراست بانک رفاه کارگران مشغول خدمت بوده و در این مدت ضمن برقراری ارتباط منطقی با سطوح مختلف سازمان جهت حفظ و صیانت از اهداف و منافع بانک و مبارزه با مفاسد احتمالی برای نظارت ، پیگیری و ارشاد همکاران تلاش مضاعفی نموده است.

وی از ایثار گران و یادگاران دوران دفاع مقدس است و یکی از خاطرات وی در عملیات والفجر در سال 1361 در کتاب سفرهای بی انتهای تخریبی دوران ، یاد آور ایثار و از خود گذشتگی دلاور مردان مرز و بوم در دفاع از حریم ولایت  و تمامیت ارضی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به چاپ رسیده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها