موج
کدخبر : ۳۲۷۷۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327731

جهادگران ناحیه آهن‌ سازی در سـال جــــــهش تولیـــــــــد و در فروردین ماه، با تلاش مضاعف خود و با تولید 711 هزار و 500 تن آهن اسفنجی. رکورد قبلی 700 هزار و 544 تنی خود را که در فــروردیـن 1398 به دست آمــده بـــود، با موفقیـــت و سربلنــــدی پشت سر گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری موج، داریوش رشیدی مدیر ناحیه آهن‌ سازی با اعلام این خبر افزود: مأموریت ناحیۀ آهن‌سازی تأمین آهن اسفنجی و آهک و دولومیت موردنیاز ناحیۀ فولادسازی با کمیت و کیفیت مناسب است. خوشبختانه با همت کارکنان واحدهای احیا مستقیم  و همکاری دیگر واحدهای ناحیه، اعم از گندله‌سازی، مواد خام و برنامه‌ریزی تولید و تعمیرات، و با پشتیبانی واحدهای خدماتی و ستادی، در فروردین ماه 99، هم‌زمان با نام‌گذاری سال جاری با عنوان سال «جهش تولید» که می‌تواند حرکت روبه‌رشدی در اقتصاد کشور ایجاد کند،  این همکاری به شکل مطلوب محقق شد و نتیجۀ آن دستیابی به این رکورد غرورآفرین بود.

وی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین موضوعی که باید در این زمینه مورد توجه قرار گیرد این است که این موفقیت درخشان و جهش تولید با توجه به شرایط ویژۀ موجود در حوزۀ سلامت و همپای مدافعان این عرصه، با حضور در جبهۀ صنعت کشور و  با همدلی و وفاق کارکنان که همواره یکی از شاخصه‌های بارز فولاد مبارکه اصفهان بوده است حاصل شد.

رشیدی ادامه داد: در ناحیۀ آهن‌سازی همواره عمل براساس رویه‌های سازمانی با در نظر گرفتن موارد ایمنی و بهداشتی، همگام با دیگر قسمت‌های سازمان مد نظر بوده و کارِ گروهی در سایۀ راهبری یکپارچه برای تحقق اهداف تعیین‌شده برای ناحیۀ آهن‌سازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.  امیدواریم افزایش تولید در سایۀ الطاف الهی و همت کارکنان  کماکان تداوم داشته باشد.

وی از تمامی کارکنان ناحیۀ آهن‌سازی اعم از امانی و پیمانی، واحدهای سرویس‌دهنده و پشتیبانی و همچنین از حمایت‌های مدیریت عالی شرکت تشکر و قدردانی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها