موج
کدخبر : ۳۲۷۰۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327035

در سال «جهش تولید» نیز با همت و همدلی روزافزون همۀ همکاران تلاش کنیم تا ادامه‌ راه رزمندگان دفاع مقدس در بزرگ‌ ترین گروه فولادسازی کشور نیز تحقق یابد.

به گزارش خبرگزاری موج، عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در آیین گرامیداشت سالروز خاک‌سپاری دو شهید گمنام در این شرکت، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا گفت: مسئولیتی که شهدا با نثار خون خود و مجاهدت در راه خدا بر عهدۀ ما گذاشتند ما را بر آن می‌دارد تا همچنان‌که در سال «رونق تولید»، علی‌رغم همۀ محدودیت‌ها و مشکلات صنعت فولاد و اقتصاد کشور، به اهداف سالانه دست یافتیم، در سال «جهش تولید» نیز با همت و همدلی روزافزون همۀ همکاران تلاش کنیم تا این هدف متعالی در بزرگ‌ترین گروه فولادسازی کشور نیز تحقق یابد.

وی «مجاهدت» را یکی از والاترین درس‌های به یادگار مانده از شهدا دانست و افزود: امروز موفقیت در جنگ اقتصادی است که مایۀ عزت و سربلندی کشور است؛ بنابراین در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

مهندس عظیمیان اظهار داشت: کارکنان فولاد مبارکه با درک صحیح از شرایط اقتصادی کشور حتی در شرایط شیوع ویروس کرونا نیز از ابتدای سال، با رعایت کامل دستورالعمل‌ها و نکات ایمنی و بهداشتی، کماکان اجازه ندادند چرخ تولید از حرکت باز بماند و به رکوردهای جدیدی نیز دست یافتند.

وی در خاتمۀ سخنان خود خاطرنشان کرد: امروز به نمایندگی از همۀ همکاران شرکت بر مزار مطهر و عطرآگین این شهدای نام‌آشنا حاضر شدیم تا ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و امام راحل، عزم خود را برای تحقق شعار رهبر فرزانۀ انقلاب جزم‌تر نماییم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها