موج
کدخبر : ۲۷۳۲۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273227

پیروز حناچی صبح امروز وارد فرودگاه اهواز شد و به محض ورود به مناطق سیل‌زده رفت و از نزدیک روند امدادرسانی به سیل‌زدگان را بررسی کرد..

به گزارش خبرگزاری موج، شهردار تهران صبح امروز (24 فروردین) به همراه معاون خدمات شهری شهرداری وارد فرودگاه اهواز شد و به محض ورود عازم مناطق سیل‌زده شد و با هموطنان سیل‌زده به گفت‌وگو پرداخت.

حناچی دراین سفر علاوه بر بازدید از مناطق سیل زده و مناطقی که احتمال وقوع سیل در آنها وجود دارد، از اقدامات شهرداری تهران در این استان بازدید می‌کند.

شهردار تهران شب گذشته نیز در یک برنامه تلویزیونی با تشریح اقدامات شهرداری در مناطق سیل‌زده، گفت: با وقوع سیل گلستان دو اکیپ از سوی شهرداری تهران به منطقه اعزام شدند؛ یک گروه از سوی سازمان آتش نشانی با تجهیزات کامل به منطقه اعزام شد و بعد از آن فروشگاه شهروند تجهیزات، امکانات و کمک های لازم را ارسال کرد. این اکیپ ها با تجهیزات کامل اعزام شدند و نیازی به پشتیبانی نداشتند.

حناچی این را هم گفت: به استان های لرستان و خوزستان نیز از ابتدای نوروز اکیپ های امدادی فرستاده ایم و ماشین آلات سنگین هم ارسال شده اند. بعد از دستور وزیر محترم کشور هم در دشت آزادگان و سوسنگرد مستقر شدیم. در حال حاضر در گلستان اکیپ های شهرداری همزمان مستقر هستند و با تجهیزاتی که در اختیار دارند، آب را از معابر تخلیه می کنند.

روز گذشته نیز کاروان کمک‌های شهرداری تهران متشکل از 70 کامیون شامل مایحتاج مردم و نیروهای امدادی از حرم امام خمینی (ره) راهی مناطق سیل زده خوزستان شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها