English

رئیس هیئت اجرایی ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب (امنا):

تعامل با مردم در شبکه های اجتماعی از شروط نامزدهای «ائتلاف امناء» است

رئیس هیئت اجرایی ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب (امنا) گفت : شورای مرکزی ائتلاف امنا شاخص های مختلفی برای حضور افراد در لیست این ائتلاف را تعیین کرده است.

تعامل با مردم در شبکه های اجتماعی از شروط نامزدهای «ائتلاف امناء» است
به گزارش خبرگزاری موج

، محمد رضا میرشمسی رئیس هیئت اجرایی ائتلاف مردمی نیروهای انقلاب ( امناء ) در تشریح این شاخص ها گفت: با توجه به اینکه تخصص گرایی از اهمیت ویژه ای برای اعضای ائتلاف امنا برخوردار است ، همه اعضا بر این موضوع تاکید داشتند که حتما حاضرین در لیست امنا ضمن دارا بودن تحصیلات عالیه باید تخصص در حوزه های مورد نظر را نیز داشته باشند و در کنار آن تجربه کاری همسو با این تخصص و‌ تحصلات نیز از دیگر شاخصه های مد نظر اعضا است.

وی‌افزود: همه افرادی که قرار است در نهایت از طریق امنا به مردم عزیز معرفی شوند حتما باید افراد خوش نامی باشند و شائبه ای در خصوص آن ها مطرح نباشد.

میرشمسی کارآمدی را از دیگر مولفه های مد نظر ائتلاف امنا معرفی کرد و ادامه داد: طبیعتا کسانی که قرار است در مجلس آینده ایفای نقش کنند باید ضمن شجاعت در تصمیم گیری ها ، از عقلانیت لازم برخوردار باشند تا بتوانند به خوبی اقدامات لازم را در حوزه قانون گذاری و نظارت انجام‌دهند.

رئیس هیئت اجرایی ائتلاف امنا اظهار داشت: کسی که مسئولیت نمایندگی مردم را به عهده می گیرد باید فردی خستگی ناپذیر و با عزم و اراده جهادی باشد تا بدون وقفه در مسیر خدمت به مردم گام بردارد.

وی افزود: یکی از مشکلاتی که پیش از این با آن مواجه بودیم این بود که برخی از نمایندگان نسبت به مشکلات موجود کشور آگاهی لازم‌ را نداشتند، بر همین اساس یکی از مولفه های مد نظر امنا برای انتخاب افراد این است که فرد در عین اینکه بر مشکلات آگاهی دارد ، در کنارش توانمندی استفاده از ظرفیت ها ی موجود کشور جهت حل این مشکلات را نیز دارا باشد.

میرشمسی ادامه داد: امنا بر این باور است که نماینده مردم باید با تدبیر باشد و با برنامه ریزی لازم بتواند اقدامات موثری برای پیشرفت کشور انجام دهد.

وی گفت: کاندید مجلس، باید علاوه بر دارا بودن پایگاه اجتماعی ، سابقه تشکیلاتی و اجرایی داشته باشد و‌ البته ‌اگر سابقه نمایندگی مجلس هم در کارنامه فرد باشد حتما به او‌ در طول دوران نمایندگی کمک بیشتری می‌کند.

میرشمسی لزوم تعامل با عامه مردم به خصوص از طریق شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را از دیگر مولفه های مد نظر عنوان کرد و ‌گفت: استقلال و روحیه عدم وابستگی، عدالت طلبی ، همسویی با آرمان ها و ‌ترجیح منافع ملی بر سایر موضوعات از دیگر شاخصه های مد نظر ائتلاف امنا برای انتخاب نامزد ها است.

وی با بیان اینکه در میان نامزدهای مد نظر امنا افراد محقق و دانشمند و صاحب آثار و تالیفات مختلف نیز حضور خواهند داشت، اظهار داشت: توجه به دغدغه های معیشتی مردم و داشتن برنامه برای حل این دغدغه ها و همچنین باور به اقتصاد مقاومتی و منویات رهبری در حوزه اقتصاد از دیگر مسائلی است که برای امنا دارای اهمیت است.

رئیس هیئت اجرایی ائتلاف امنا ادامه داد: نماینده مردم باید علاوه بر شفافیت ، فردی متعهد و‌ فساد ستیز باشد و با زبانی رسا و گویا مواضع خود و‌جریان انقلاب را بر زبان جاری کند.

میرشمسی اظهار داشت: ایثارگران در کنار جوانان از جایگاه ویژه ای در ائتلاف امنا برخور دارند و همچنین داشتن صفاتی مانند استکبار ستیزی ، ساده زیستی ، امانت داری ، مردمی بودن و بصیرت سیاسی و انقلابی نیز برای این ائتلاف در تعیین نامزدها مهم است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه