English

رئیس ستاد مرکزی دهه فجر:

امسال باید با نشاط و طراوت ملی به گرمترین روزهای تاریخ جمهوری اسلامی تبدیل شود

رئیس ستاد مرکزی دهه فجر ابراز داشت: دی‌ماه و بهمن‌ماه و اسفندماه امسال باید با نشاط و شادابی و طراوت ملی به گرمترین و خاطره‌ساز ترین روزهای تاریخ جمهوری اسلامی تبدیل شود.

 امسال باید با نشاط و طراوت ملی به گرمترین روزهای تاریخ جمهوری اسلامی تبدیل شود
به گزارش خبرگزاری موج

، حشمت الله قنبری رئیس ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی در جلسه این ستاد که با حضور نمایندگان دستگاه‌ها و نهادهای عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و روسای ستادهای دهه فجر در استان‌ها در دفتر مرکزی این نهاد برگزار شد، با تاکید بر این که ما باید فرصت پنج ساله پیش رو را به عنوان دروازه ورودی به نیم قرن دوم عمر مبارک انقلاب اسلامی مغتنم شماریم گفت: لازم است با برنامه‌ریزی دقیق و هوشمندانه و نگاه روشن و سرشار از امید به آینده ایران اسلامی خود را مهیای انجام مجموعه‌ای از تلاش‌های جهادی و خستگی ناپذیر کنیم.

وی افزود: دی‌ماه و بهمن‌ماه و اسفندماه امسال باید با نشاط و شادابی و طراوت ملی به گرمترین و خاطره‌ساز ترین روزهای تاریخ جمهوری اسلامی تبدیل شود.

قنبری افزود: مقامات کشور، گروه‌های سیاسی و طبقات و صنوف مرجع و مورد احترام مردم باید در سپهر سیاست ایران ادبیاتی دل انگیزتر و گفتمانی صمیمانه‌تر انتخاب کنند و از دامن زدن به اخبار سست و شایعات بی‌اساس و تحلیل‌های ناامید کننده اجتناب نمایند.

رئیس ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز هیچ چیزی مهمتر از وحدت اسلامی و انسجام ملی وجود ندارد، مردم صاحب و یاور انقلاب و ایران و ولایت هستند و در تشخیص سیاسی کاری‌های زشت ناراحت می‌شوند و ظلمی بزرگتر از به درد آوردن دل ملت بزرگ ایران و بازی کردن با روح و روان مردم وجود ندارد.

قنبری یادآور شد: ستادهای استانی و شهرستانی و روستایی با استفاده حداکثری از همه ظرفیت‌های کشور شکل گرفته و تا آخرین ساعت روز ۲۲ بهمن بدون وقفه تلاش منظم و متحد داشته باشند و ترتیبی اتخاذ نمایند که در سراسر کشور فعالیت‌های هدفدار و خلاقانه و هماهنگ با سیاست‌های کلی ستاد انجام گیرد تا گستره کشور نمایشگاه همبستگی و ذوق و سلیقه ایرانی مسلمان در جشن و سرور انقلاب باشد.

رئیس ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در ستاد مرکزی خود را موظف می‌دانیم که در مسیر فعالیت‌های هنرمندانه و خلاقانه شما رفتار تسهیلگر و حمایت کننده داشته باشیم.

وی افزود: ستاد پذیرای نوآوری‌ها و افکار و ایده‌های خلاقانه همه ایرانیان است و متناسب با اقتضائات و شرایط پیش‌رو در قالب طرح‌های ملی مورد توجه قرار خواهد گرفت.

رئیس ستاد مرکزی دهه فجر با بیان اینکه تکلیف ما رسیدن به مطلوب مقدور است، گفت: اهداف و مسئولیت‌هایی را نتراشید که امکان رسیدن به آنها در زمان و شرایط حال ما فراهم‌ نیست اما این را هم بدانیم که مقدورات ما در کشور برای انجام کارهای مهم و اساسی فراوان است، مشروط بر اینکه اولاً فقط برای جلب رضایت الهی کار کنیم و از کسی انتظار فهمیدن و تشکر و تقدیر از کار و تلاشمان را نداشته باشیم، در عین حال تمام وجود و حرکت ما زبان تشکر و شکر و سپاس باشد و کوچکترین کار و تلاش دیگران را ببینیم و تقدیر کنیم. ثانیاً با نشست‌های محترمانه و به موقع همه طبقات جامعه را از برنامه‌های خودمان مطلع کنیم و اعتماد آنها را به خودمان برای انجام یک کار ملی و بین‌المللی جلب نمائیم. ثالثاً خودمان هم باور داشته باشیم که همه از ما انقلابی‌تر و اسلامی‌تر و نسبت به مصالح عالی نظام دلسوزتر هستند. رابعاً همه باور کنیم که حاصل تلاش‌های جهادی ما در سبد انقلاب و جمهوری اسلامی قرار می‌گیرد و جشن اسلامی و ملی دهه مبارک فجر متعلق به تمامی آحاد و طبقات ملت بزرگ ایران است. خامساً ما مکلف هستیم جشن‌های انقلاب را متناسب با عظمت انقلاب، شخصیت عظیم مردم ایران و آن غبار غلیظ و چربی از یأس و نومیدى که باید بر قلب و چشم و صورت نظام سلطه بپاشیم برگزار کنیم.

قنبری در ادامه با اشاره به ظرفیت ارزشمند ایرانیان خارج از کشور و ضرورت استفاده از این ظرفیت در برگزاری برنامه‌های دهه فجر گفت: ایرانیان مقیم خارج سرمایه‌هاى بزرگ ملى و اسلامى ایران هستند.

در این جلسه نمایندگان دستگاه‌ها و مسئولین کمیته‌ها نظرات و پیشنهادات و برنامه‌های خود را درخصوص برگزاری چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه