موج
کدخبر : ۴۰۳۸۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403839

خرمشاد در نشست آسیب شناسی انتخابات الکترونیک:

معاون سیاسی وزارت کشور بر افزایش سهم استفاده از فن آوری در انتخابات‌های پیش رو تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، برگزاری نشست های تخصصی و کارشناسی در وزارت کشور درخصوص آسیب شناسی انتخابات الکترونیک با ابتکار عمل حوزه سیاسی وزارت کشور و با هدف بررسی دقیق تر نقاط قوت و ضعف موجود در فرایند الکترونیک برگزاری انتخابات آغاز شد.

در نخستین جلسه از این نشست ها که با حضور خرمشاد معاون سیاسی، شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک و فن آوری اطلاعات، موسوی مدیرکل دفتر انتخابات و کارشناسان فنی و الکترونیک وزارت کشور برگزار شد، آخرین وضعیت فنی انتخابات الکترونیک در کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست‌ها، تلاش می‌شود، با بررسی‌های دقیق و کارشناسی، ضمن مرور نقاط قوت و تقویت آن، آسیب‌های احتمالی ممکن در پروسه برگزاری انتخابات الکترونیکی، شناسایی و برای رفع آنها، اقدامات و سیاست گذاری های لازم صورت گیرد.

همچنین در این نشست شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک گزارشی از فرایند انتخابات الکترونیک و وضعیت و امکانات موجود دراین عرصه ارائه کرد.

در پایان مقرر شد: نشست‌های تخصصی و کارشناسی وزارت کشور در این زمینه با برنامه ریزی متناسب، دنبال و جمع بندی گزارش‌ها برای تصمیم گیری نهایی به مراجع بالاتر ارائه شود.

خرمشاد معاون سیاسی وزارت کشور بر افزایش سهم استفاده از فن آوری در انتخابات‌های پیش رو تاکید کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`