موج
کدخبر : ۳۹۵۵۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395583

سلیمی مطرح کرد:

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس خواستار برخورد با ترک فعل های مسئولان درحادثه کلینیک سینامهر شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، علیرضا سلیمی در نشست علنی  مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: گزارشی که کمیسیون بهداشت و درمان پیرامون دلایل بروز حادثه کلینیک سینامهر بسیار خوب بود، اما باید به این نکته توجه شود که 19 نفر در این حادثه کشته شدند، ضمن اینکه مواردی که در این گزارش آمده، بسیار مهم است، بنابراین از هیات رئیسه می خواهم دستور دهید ترک فعل های صورت گرفته توسط وزارت بهداشت وقت که به صراحت گفتند هیچ بازدیدی در حوزه ایمنی و بهداشت حرفه ای صورت نگرفته، بررسی شود.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس یازدهم ادامه داد: پس آقایان در شهرداری وقت تهران چیکار می کردند؟ 20 مورد در این گزارش اعم از محدودسازی و تغییر پارکینگ آورده شده که نشان می دهد آقای حناچی فقط نشسته بودند و برخی گزارش ها را می نوشتند! یا وزارت کار عملکرد بسیار ضعیفی در حوزه بازدیدها داشته است، بنابراین باید دستور دهید ترک فعل های عجیب و غریبی که صورت گرفته، بررسی شود تا مشخص شود گزارش آنها به قوه قضائیه ارجاع داده شده و یا در کمیسیون اصل 90 مجلس مطرح شده است؟

وی افزود: برخی تنها این پرونده ها را همچون ساختمان پلاسکو سیاسی کردند و هر کجا به کوتاهی خودشان بازگشت، سکوت کردند، بنابراین براساس این گزارش مبسوطی که کمیسیون بهداشت ارائه داد، باید دستور داده شود تا کوتاهی هایی که به بروز این حادثه منتهی شده به طور جدی پیگیری شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: هم اکنون آقایانی که دوره فعالیتشان در وزارت بهداشت به اتمام رسیده است، در برج نشسته و به همه می خندند و حتی شنیده شده برخی از آنها در حال توطئه هستند تا چوب لای چرخ دولت فعلی بگذارند و به آنها اجازه کار ندهند، بنابراین اگر به جرم ترک فعل آنها رسیدگی شده و با آنها برخورد می شد، برای پنچر کردن چرخ حرکت این دولت توطئه نمی کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها