موج
کدخبر : ۳۸۷۵۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387505

رضایی:

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بازدید میدانی از مناطق حاشیه رودخانه نیسان گفت: دولت باید پاسخگوی ضرر و زیان های ناشی از سو مدیریت آب در استان خوزستان باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بازدید میدانی از مناطق حاشیه رودخانه نیسان در شهرستان هویزه، پای درد و دل کشاورزان، دامداران و اهالی این بخش از خوزستان نشست.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح سه شنبه ۲۹تیرماه در گفتگو با مردم شهرستان هویزه، مشکلات کم آبی برای شلتوک کاران و گاومیش داران حاشیه رود نیسان را بررسی کرد.

وی در این بازدید خطاب به مردم گفت: اطلاع رسانی از تصمیم ها در مورد وضعیت آب و نیز برگزاری نشست های توجیهی و ترویجی با کشاورزان و دامداران، حق شما مردم تلاشگر است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همانطور که شما مردم می گویید، اگر دولت تغییر در خروجی آب سدها را به مردم اطلاع می داد، شلتوک کاران، در مورد کاشت آن تصمیم می گرفتند و متحمل ضرر و زیان نمی شدند و دولت باید پاسخگوی ضرر و زیان های ناشی از سو مدیریت آب در استان خوزستان باشد.

در این بازدید میدانی، کشاورزان منطقه هویزه و رود نیسان از رضایی خواستند تا پیام و درخواست های آنان را در اهواز و تهران منعکس کند و به مردم ایران بگویند که اهالی خوزستان گله مند هستند و معترض اما اعتراض آنها را به حساب همصدایی با عناصر دشمن ننویسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها