موج
کدخبر : ۳۸۶۲۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386263

در نامه دین‌ پرست مطرح شد؛

دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا درنامه‌ای به معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور خواستار پیگیری مصوبات هفتاد و ششمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا، درباره برگزاری مراسم مذهبی و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، بابک دین پرست دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا  در نامه‌ای به حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور و رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا خواستار اجرای بند‌های (۲) و (۳) مصوبات هفتاد و ششمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا شد.

در بند ۲ مصوبات آخرین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا آمده است: قرارگاه عملیاتی با همکاری وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، با توجه به درپیش بودن اعیاد سعید قربان و غدیر و مراسم ماه‌های محرم و صفر نسبت به بررسی شرایط به توجه به رنگ‌بندی شهر‌ها اقدام و پیشنهادات را در جلسه بعدی ستاد ملی ارائه کند.

در بند ۳ آمده است: قرارگاه عملیاتی با همکاری وزارت آموزش وپرورش و وزارت علوم بازگشایی دانشگاه‌ها و مدارس را بررسی و با توجه به انجام واکسیناسیون معلمان و اساتید، طرح بازگشایی در سال تحصیلی آتی را برای تصمیم گیری به ستاد ملی ارائه کند.

نامه دین‌ پرست به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

همچنین دین‌پرست در نامه‌ای دیگر به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد ملی مبارزه با کرونا خواستار اجرای بند (۴) مصوبات هفتاد و ششمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا شد.

در بند ۴ مصوبات آخرین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا آمده است: درهفته‌های اخیر اظهار نظر‌های نادرست در خصوص بیماری کرونا و موارد مرتبط با آن در مصاحبه‌ها و فضای مجازی افزایش یافته که موجب نگرانی مردم و تضعیف کادر درمان شده است.

لازم است کمیته تبلیغات با همکاری قوه قضاییه و نیروی انتظامی این‌گونه موارد را بررسی و پیشنهادات برای برخورد با تخلفات از طریق قرارگاه عملیاتی به ستاد ملی ارائه شود. صدا و سیما موظف است همکاری لازم برای جلوگیری از تشویش اذهان عمومی به عمل آورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها