موج
کدخبر : ۳۸۲۶۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382648

امیر نصیر‌زاده:

فرمانده نیروی هوایی ارتش تأکید کرد: بیش از۸٠ هزار بیمار در بیمارستان بعثت بستری شدند، تصریح کرد: یک مرکزی را هم به واکسیناسیون شرق استان ۳٠هزار و ۹٠٠ کادر نیروی هوایی در این مرکز واکسینه شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ عزیز نصیر‌زاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم آئین افتتاح مرکز تخصصی دندانپزشکی مرکز تابش نیروی هوایی ارتش، با درود به روح امام راحل و شهدا به ویژه شهدای سلامت، گفت: به یمن دهه کرامت این مرکز را در خدمت مردم افتتاح کردیم، سال ۹۸ تصمیم گرفتیم با توجه به نیاز حوزه بهداشت و مرکز دندانپزشکی این مرکز در مدت ۱۶ماه با اعتبار ۱۶٠ میلیارد ساخته و با ۱۲٠ میلیارد ریال تجهیز شد.

وی افزود: تهدید کرونا را به فرصت تبدیل کردیم، بخشی از بیمارستان بعثت در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفت و از طرفی بخش‌هایی جدید در این بیمارستان ایجاد شد.

نصیرزاده تأکید کرد: بیش از۸٠ هزار بیمار در بیمارستان بعثت بستری شدند، تصریح کرد: یک مرکزی را هم به واکسیناسیون شرق استان ۳٠هزار و ۹٠٠ کادر نیروی هوایی در این مرکز واکسینه شدند.

فرمانده نیروی هوایی اضافه کرد: شهدای گرانقدری را در حوزه سلامت تقدیم جمهوری اسلامی ایران کردیم، دکتر تابش در اهواز ساکن هستند، ولی به دلیل وضعیت جسمی نا مناسب در این مراسم حضور نیافتند و از نام آوراپ عرصه جهانی بهداشت هستند، سال ۵۴ به استخدام این نیرو درآمدند و در پایگاه هوایی دزفول در دوران دفاع مقدس خدمت کردند.

وی افزود: همزمان دو عمل جراحی در حین بمباران انجام می‌دادند، ۱۸هزار عمل جراحی در پایگاه هوایی دزفول در دوران دفاع مقدس را انجام دادند، اوج هنر این پزشک نام آور جراحی بمب خوشه‌ای در ران یک بسیجی بود که در بیمارستان افشار دزفول این عمل را انجام داد، این مرکز را به نام ایشان نامگذاری کردیم.

نصیرزاده اظهار کرد: کادر درمان شاگردان بزرگانی امسال دکتر تابش هستند، جان‌فشانانه در خدمت مردم جهت ارائه خدمات هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها