موج
کدخبر : ۳۸۰۹۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380969

افتخاری در گفتگو با خبرگزاری موج:

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اصلاح طلبان باید نامه تشکر آمیز به شورای نگهبان بزنند چرا که شورا کار وحدت و همگرایی میان آنها را راحت تر کرد و همه آنها را پشت دو نامزد قرار داد.

لاله افتخاری عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، در مورد عملکرد دولت روحانی اظهار داشت: اکثر فرصت های موجود در دولت تدبیر و امید به فرصت سوزی و آرمان گرایی گذشت.

وی ادامه داد: در مجلس نهم ما بیمه زنان خانه دار را مصوب کردیم اما دولت هیچگونه توجهی به آن نکرد.

*چرا روحانی مصوبه مرخصی زنان را زودتر ابلاغ نکرد!

نماینده مردم تهران در دوره نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه مرخصی زایمان خانم ها، گفت: مصوبه مرخصی زایمان سالهاست که مصوب شده اما آقای روحانی در 100 روز آخر کاری خود آنرا به سازمان تامین اجتماعی ابلاغ کرده است. با توجه به اینکه بحث پیری جمعیت کشور مطرح است دولت باید زودتر از اینها این مصوبه را ابلاغ می کرد.

*در دولت روحانی حتی گرانی ها هم ثبات نداشت!

افتخاری با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور، گفت: متاسفانه در دولت روحانی حتی گرانی ها هم ثبات نداشت و قیمت کالاها به صورت لحظه ای افزایش داشت لذا هیچ کس نمی تواند برای زندگی خود برنامه ریزی کند و این موضوع نشان دهنده عدم برنامه ریزی و هماهنگی در بخش اقتصادی دولت است.

وی با اشاره به موضوع زنان و جایگاه آنان در دولت، تصریح کرد:  بالاترین جایگاه سیاست گذاری برای زنان در شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای فرهنگی اجتماعی زنان است و ما مکررا دیدیم که انتخابات دموکراتیک آنها زیر سوال می رود و بعد از چندین بار تکرار بازهم حکم رئیس شورا برای زنان زده نمی شود.

نماینده مردم تهران در دوره نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه اخیر اصلاح‌طلبان به دنبال ردصلاحیت تعدادی از کاندیداهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مبنی براینکه با ردصلاحیت این کاندیداها مشارکت در  انتخابات پایین می‌‌آید، گفت:‌ اگر کاهش مشارکتی هم وجود داشته باشد، قبل از رد صلاحیت ها هم،  طبق نظر سنجی ها نشان داده می شد.

*جهانگیری کارنامه موفقی نداشت

وی با اشاره به رد صلاحیت اسحاق جهانگیری در روند بررسی صلاحیت‌ها، افزود: آقای جهانگیری در هشت سال گذشته یک کارنامه کاری موفقی نداشته و مشکلات امروز کشور ما در حوزه مسائل اقتصادی، فرهنگی و... ثمره عملکرد دولتی است که آقای جهانگیری نفر دوم آن بوده و در تصمیم‌گیری‌ها نقش تأثیرگذار داشته است.

نماینده مردم تهران در دوره نهم مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آقای جهانگیری باید ممنون و متشکر باشد که صلاحیتش احراز نشده و محترمانه از عرصه انتخابات کنار گذاشته شده، چرا که اگر وارد رقابت‌های نهایی انتخاباتی می‌شد، با رأی پایینی که کسب می‌کرد، وجهه سیاسی خود را هم از دست می‌داد.

افتخاری در پایان خاطر نشان کرد: اصلاح طلبان باید نامه تشکر آمیز به شورای نگهبان بزنند چرا که شورا کار وحدت و همگرایی میان آنها را راحت تر کرد و همه آنها را پشت دو نامزد قرار داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها