موج
کدخبر : ۳۸۰۳۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380389

طاهری در گفتگو با خبرگزاری موج:

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: شور انتخاباتی و تلاش برای ایجاد مشارکت حداکثری وابسته به کارآمدی یا ناکارآمدی دولت است.

مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به فضاسازی اصلاح طلبان مبنی براینکه مشارکت در این دوره از انتخابات به دلیل رد صلاحیت ها کاهش خواهد داشت، اظهار داشت: شور انتخاباتی و تلاش برای ایجاد مشارکت حداکثری در انتخابات که موضوعی حیاتی است وابسته به کارآمدی یا ناکارآمدی دولت است.

وی با بیان اینکه وعده هایی که به مردم داده شد و عمل نشد آنها را ناامید کرده است، ادامه داد: میزان تورم نقطه به نقطه در اردیبشت ماه امسال به ۴۶.۷ درصد رسیده است و حالا این کارآمدی یا ناکارآمدی دولت است که میزان مشارکت را تعیین می‌کند.

بیشتر بخوانید:

کسانی که رد صلاحیت شده اند، از قانون تبعیت داشته باشند/ قطعا افرادی که رد صلاحیت شده اند، شورا از آنها عدله قاطعی دارد

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سیاستمداران و مسئولان باید متوجه باشند که باید در محدوده نظام اسلامی حرکت کنند، نمی‌شود هم مسئول دولت باشی هم اپوزیسیون نظام، نمی‌شود، یک پا در انگلیس و یک پا در ایران باشد، نمی‌شود که میلیارها دلار در اختیار دولت قرار داد و کالاهای اساسی را با نرخ آزاد هم در بازار پیدا نکنیم.

طاهری تصریح کرد: کسانی که کاندیدا شده اند به مردم امید دهند و اعلام کنند که ناکارامدی قابل جبران است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه نشان داده دولت هایی که تا حدودی خوب کار کردند مشارکت برای انتخابات بعدی خوب بوده است.

طاهری افزود: بنظر می آید شرایط کرونا نیز در مشارکت مردم تاثیر بگذارد، اما بیشتر از این مباحث ناکارآمدی دولت در مشارکت تاثیر گذار است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها