موج
کدخبر : ۳۷۹۹۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379950

قاضی زاده هاشمی خبر داد؛

عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از برنامه ریزی برای برگزاری سه مناظره زنده تلویزیونی با حضور نامزد‌های این انتخابات در روز‌های آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از برنامه ریزی برای برگزاری سه مناظره زنده تلویزیونی با حضور نامزد‌های این انتخابات در روز‌های آینده خبر داد.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به برگزاری مراسم قرعه کشی برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌های ریاست جمهوری که امشب یا فرداشب در رسانه ملی برگزار می‌شود افزود: جدول پخش مناظره‌های تلویزیونی پس از مراسم قرعه کشی اعلام خواهد شد.

وی گفت: هر یک از مناظره‌های سه گانه تلویزیونی حداقل سه ساعت برگزار می‌شود و چنانچه هر یک از نامزد‌ها موضوعاتی را خلاف قانون انتخابات بیان کنند به نامزد‌های دیگر فرصت اضافی داده خواهد شد و ممکن است زمان مناظره از سه ساعت هم بیشتر شود که این به تشخیص کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری است.

قاضی زاده هاشمی همچنین از برنامه ریزی برای برگزاری حداقل سه مناظره رادیویی برای نمایندگان نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و افزود: محور اصلی این مناظره ها، موضوعات اقتصادی و زمان آن چهار ساعت است.

عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری همچنین گفت: برای هر یک از نامزد‌های ریاست جمهوری نیز پخش دو مستند تلویزیونی سی دقیقه‌ای در نظر گرفته شده است که زمان پخش آن پس از مراسم قرعه کشی برنامه‌های تبلیغاتی تعیین و اعلام خواهد شد.

وی افزود: پیش از این بعضی پیشنهاد‌ها وجود داشت که مستند تلویزیونی برای نامزد‌ها نداشته باشیم، اما کمیسیون بررسی تبلیغات ریاست جمهوری تصویب کرد که هر یک از نامزد‌ها دو مستند تبلیغی داشته باشند.

قاضی زاده هاشمی گفت: پخش مستند‌ها به گونه‌ای است که ابتدا مستند نخست همه نامزد‌ها پخش می‌شود و پس از آن مستند‌های دوم پخش خواهد شد و این گونه نیست که پخش دو مستند هر یک از نامزد‌ها توالی داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها