موج
کدخبر : ۳۷۸۸۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378846

امیر سرتیپ صباحی فرد:

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: سرباران سرپنجه های کارآمد نیروهای مسلح هستند و در دوران دفاع مقدس تاکنون نقش های بی بدیل و اسطوره ای بسیاری را آفریدند.

به گزارش خبرگزاری موج،  امیر سرتیپ صباحی‌ فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی  در ادامه بازدید از گروه استراتژیک و حساس چابهار، در دیدار چهره به چهره با پرسنل وظیفه این گروه پدافندی،  بیان اینکه در دنیای امروز، کارایی سازمان‌ها و ارگان ها از اهمیت زیادی برخوردار است. اظهار کرد: سازمان‌ها سعی می‌کنند با خوشایند سازی محیط خدمت و فراهم کردن رضایت کارکنان، بهره وری را افزایش دهند که در این بین از آنجا که سازمان‌های نظامی با توجه به حساسیت شغلی و اهداف ملی از اهمیت چند برابری برخوردارند، باید سازماندهی و کارایی خود را به حد مطلوب و قابل قبولی برسانند.

سرتیپ صباحی فرد با تاکید بر اینکه سربازان، نسل جوان جامعه هستند و نسل جوان، تشنه آگاهی و رشد فرهنگی است، خاطر نشان کرد : نحوه برخورد با سرباز و وجود ارتباطات درون سازمانی، یکی از مهمترین عواملی است که در رشد فرهنگی، بازدهی ،بهره وری و کارآیی هر سازمانی مؤثر است ؛ برقراری ارتباط با سربازان توسط فرماندهان و  کارکنان باید متناسب و در حد شأن انسانی صورت گیرد که به عنوان بهترین الگوی رفتاری و فرهنگی در سایر اقشار جامعه تعمیم پیدا کند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه سربازان پشتوانه قوی در تمامی یگان‌های نیروهای مسلح در هر دورانی هستند، تصریح کرد:  سربازان غیور این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس تاکنون دوشادوش فرماندهان به منظور تامین امنیت و آسایش ملت شریف ایران اسلامی بصورت شبانه روزی مشغول مجاهدت از آرمان های انقلاب اسلامی هستند و نقش های بی بدیل و اسطوره ای بسیاری را آفریدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها