موج
کدخبر : ۳۷۷۴۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377491

دهقان در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری موج:

نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: همان‌طور که به عنوان اولین نامزد اعلام آمادگی کردم، ان‌شاءلله روز سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت۱۴۰۰ در اولین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری با حضور در ستاد انتخابات کشور، ثبت نام خواهم کرد.

حسین دهقان یکی از نامزدهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در بخشی از یک گفتگوی تفصیلی با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با این توصیف که «من حسین دهقان، پیرو ولایت، فرزند ملت و سرباز وطن هستم»، درباره انگیزه و چرایی ورودش به عرصه انتخابات گفت: در خود، این را دیدم که قادر به حل مسائل موجود کشور با اتکا به توانمندی‌های داخلی و به کارگیری همه منابع هستم؛ لذا به عنوان اولین فرد اعلام کردم در این عرصه حضور پیدا می‌کنم.

وی همچنین تاکید کرد: همان‌طور که به عنوان اولین نامزد اعلام آمادگی کردم، ان‌شاء‌الله روز سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ در اولین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری با حضور در ستاد انتخابات کشور، ثبت نام خواهم کرد.

نامزد انتخابات 1400 خاطرنشان کرد: من به آنچه که با ملت عهد می‌بندم تا آخر پایبند خواهم بود و با همه ظرفیت‌هایم وفادار به پیمان با مردم خواهم بود. به دنبال این هستم که ما، همه مردم، ایران عزیز را بسازیم. دولت آینده دولت «سازنده» خواهد بود، هم با خود، هم با دیگران، هم با درون و هم در بیرون، خواهیم ساخت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

دیگر رسانه ها

`