موج
کدخبر : ۳۷۶۹۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376931

ناصر ابوشریف در نشست تخصصی«آزادی قدس نزدیک است»:

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: پروژه‌های غربی در قبال فلسطین محکوم به شکست است. آن‌ها هزینه فراوانی می‌کنند، اما بر اساس وعده‌های قرآن کریم دشمن اسلام شکست خواهد خورد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران در نشست تخصصی «آزادی قدس نزدیک است» اظهار داشت:  پروژه صهیونیسم برگرفته از پروژه غربی و آمریکاست. مشکل ما حضور تعدادی یهودیان در فلسطین نیست؛ مشکل ما این است که با تمام نیرو‌های طاغوتی جهان در فلسطین مواجه هستیم.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با بیان اینکه فلسطین جزو امت اسلامی است بیان کرد: قدس برای امام خمینی رحمت‌الله و همه علمای سنی و شیعه مسئله مهم و تاکنون مورد حمایت همگان بوده است.

وی ادامه داد: پروژه‌های غربی در قبال فلسطین محکوم به شکست است. آن‌ها هزینه فراوانی می‌کنند، اما بر اساس وعده‌های قرآن کریم دشمن اسلام شکست خواهد خورد.

ابوشریف گفت: آنچه می‌تواند فلسطین را نجات بدهد مسائل قومی نیست بلکه تأسی به قرآن‌کریم است. اگر مسیر اصلی فلسطین نباشد ما راه را گم می‌کنیم و برای رسیدن به پیروزی فلسطین باید نقش محوری داشته باشد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران افزود: فلسطین محور همه خطوط ما و نقطه برخورد رژیم صهیونسیتی و غرب است. از نظر رژیم صهیونسیتی ایران، سوریه و ... باید نابود شود. نگرانی آن‌ها از حیث حفظ قدرت خود در منطقه است؛ بنابراین هدف ما باید ریشه‌کن کردن رژیم صهیونسیتی به عنوان غده سرطانی در منطقه باشد.

وی گفت: ما اکنون شاهد تلاش برای جعل تاریخ فلسطین هستیم بنابراین روز قدس کمک به آگاهی‌بخشی و حفظ تاریخ اصلی این منطقه است. امروز در نتیجه تلاش سردارانی همچون حاج قاسم و ارتش قدس بازدارندگی تلاش دشمن در فلسطین و قدس شریف هستیم.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: روز قدس روایات راستی از فلسطین است باید به حاکمان خائن عربی در منطقه فشار بیاوریم و جعل اسلام در فلسطین توسط این خائنان باید در روز قدس یادآوری و به جهانیان شناسانده شود.

 ابوشریف در پایان خاطرنشان کرد: خط اسلام بر اساس وعده الهی پیروزی است. کسی که از این خط حمایت کند عزتمند و پیروز می‌شود. اینکه قوم یا کشوری از خط خارج شود مهم نیست ان شاءالله اقوام و کشور‌های دیگر جایگزین خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها