موج
کدخبر : ۳۷۵۶۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375680

سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: اقدامات شرورانه‌ای که صهیونیست‌ها در منطقه مرتکب می‌شوند دامن خودشان را خواهد گرفت و آن‌ها را در معرض خطرات واقعی در آینده قرار خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در گفت‌وگوی اختصاصی با شبکه المیادین به تحولات اخیر در فلسطین اشغالی واکنش نشان داد و اعلام کرد: اقدامات شرورانه‌ای که صهیونیست‌ها در منطقه مرتکب می‌شوند به آن‌ها بازخواهد گشت.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران به هر اقدام شرورانه به همان اندازه یا قوی‌تر از آن واکنش نشان خواهد داد.

سرلشکر سلامی تأکید کرد: اقدامات شرورانه‌ای که صهیونیست‌ها در منطقه مرتکب می‌شوند دامن خودشان را خواهد گرفت و آن‌ها را در معرض خطرات واقعی در آینده قرار خواهد داد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام کرد: در صورت ادامه ارتکاب این قبیل اقدامات از سوی رژیم صهیونیستی این اقدامات آن‌ها را بیش‌ازپیش به فروپاشی نزدیک خواهد کرد، به‌ ویژه که همه شرایط برای فروپاشی رژیم صهیونیستی مهیا شده است.

وی گفت: در روز‌های گذشته مشاهده کردید که چگونه اقدامات شرورانه آن‌ها بدون واکنش نماند و چگونه برخی تحولات در داخل اراضی اشغالی رخ داد و قطعاً این حوادث و تحولات تکرار خواهد شد و در آینده فراگیرتر می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها